Bağkur Sigortalı Ad Soyad Sorgulama

 

Bağkur Sigortalısını Ada ve Soyada Göre Sorgulama

Bağkur hizmet sayfasında yapabileceğiniz birçok sorgulamalardan bir tanesi de Ada (isme) göre sigortalı sorgulamasıdır. Bu sorgulamanın kullanıldığı durumlar genelde Bağ-Kur hizmet numarasının olmadığı, kayıp olduğu veya tedarik edilmediği (kurum tarafından verilmediği) durumlarda yapılan bir aramadır. Yalnız kurum sayfasında da görüleceği üzere Bağkur Bilgi İşlem kayitlarinda yer almayan ama sigortalı sayılması gereken kişilerin kanunen Bağkur'a  bildirimde bulunmaları gerekmektedir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız muhakkak Bağkur'a bildirimde bulunmalısınız. Kanun kapsaminda bağımsız çalışanlar için sigortalama bilgileri bölümünde açıklandığı üzere sigortalıolma zorunlulugu bulunmaktadır.

Bağkur Sigortalı Adına Göre sorgulama yapmak için tıklayınız.

Bağkur Sigortalı Sorgulama - Ada (İsme) göre

Not: Linkler çalışmıyorsa, sistem geçici olarak veya tamamen kapatılmış olabilir.

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Bağkur Sigortalı Haksahipliği Bilgisi Ögrenme adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

#1 abdullah,

sicil tespiti


#2 halil yerlikaya,

bağkur numaramı öğrenmek istiyorum.iyi çalışmalar.


#3 halil daş,

01.10.1985 tarihinde tarım bagkurlu oldum.askerliğimi borçlansam ne zaman emekli olurum,ayrıca askerliğimi borçlanmasam ne zaman emekli olurum cevaplarsanız çok sevinirim.çok teşekkür ederim.


#4 süleyman,

ne zaman emekli olurum


#5 kemal şen,

merhaba ben bağkur numaramı ve başlangıç tarihimi öğrenmek istemiştim yardımcı olursanız sevinirim saygılar


#6 ömür sarı,

Babam ismail SARI nın 1984 de ölümü ile(babasının adı ETHEM)baglanmıs olan bagkur aylıgım 1996 yılında evlendidimden iptal ettirdim.Su an bosanma durumundayım.Yeniden bagkur aidatı, saglık fisi nasıl çıkara bilirim.Babamın bagkur numarasını bilmiyorum.İstanbulda avrupa yakasındayım hangi belgelerle nereye müracat edecegim,tesekkürler.


#7 ömür sarı,

bagkur numaramı ve nasıl aylık baglatabilirim


#8 sadettin topuz,

taksitli ödersem kaç ytl öderim peşin ödersem kaç ytl öderim ve ne zaman emekli olabilirim


#9 mehmet sandal,

bağkur numaramı ve ne zaman başladığını öğrenmek istiyorum cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim


#10 mustafa,

slm ben mustafa akol 2007 de ba ğkur aflrinda bana bi mektup gondermştiniz ben ozamanlar imkansızlıklar yuzunden size baş vuramadım şimdi ise bağkur borcumu ödemek istiyorum ama baktım tc kimlik numaramla benim adıma kayıt çıkmıyor acaba neden öğrene bilirmiyimm tşlkr.


#11 yılmaz karakuş,

ben 1970 doğumluyum girişim eylül1989 askere gitmeden önce bağkurluydum askerliğide yatırsam olurmu ve ne zaman emekli olbilirim.


#12 mustafa,

17,09,1979 siğortaya giriş tarihim 1953 doğumluyum 447 gün 1999 yılına kadar siğorta ödemem var 2004 den beri bağkur ödüyorum 1974 yılında askerliğimi yaptım ne zaman emekli olurum saygılar


Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

 

Sitede Popüler Yazılar

Son Yorumlar

Kategoride Popüler Konular

Etiketler