İzmir gediz elektrik fatura sorgulama

Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi İzmir ve Manisa illerinin elektrik işlemleriyle ilgilenen şirkettir. Bu firmanın hizmet vermiş ...

Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi İzmir ve Manisa illerinin elektrik işlemleriyle ilgilenen şirkettir. Bu firmanın hizmet vermiş olduğu İzmir ve Manisa illerine bağlı olan toplam 46 ilçede neredeyse 2,5 milyon abonenin elektrik işleriyle ilgilenmektedir. Abonesi olanlara daha iyi bir hizmet vermek amaçlı internet ile çevrimiçi işlemler yapabilme pratikliği da sağlar.

İzmir Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. resmi internet sayfasından fatura sorgulama, borç ödeme, sıkça sorulan sorular gibi hizmetlere erişebilirsiniz. İzmir Gediz elektrik fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz adına konunun bitmesinden sonra verilmiş olan web linkine tıklamanız gerekmektedir.

İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

İzmir Gediz elektrik fatura sorgulama yapabilmek adına öncelikle Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin online internet adresine giriniz ve online işlemler sekmesine tıklatınız. Açılacak olan sayfada üye girişinizi gerçekleştirebilmeniz gerekmektedir. Üye girişi için sizden istenen bilgiler; E-Posta adresiniz ve şifrenizdir. Giriş yapmanız sonrasında borç sorgulamayı yapabilme imkanına sahipsiniz.

izmir gediz elektrik fatura sorgulama e-sorgulama.com

Eğer üye değil iseniz yeni üyelik sekmesine tıklatmalısınız. Yeni Üyelik sekmesinde sizden bir çok bilgi istenecektir. Bu bilgileri sırası ile eksik bırakmadan ve doğru şekilde doldurmanız gerekmektedir. Dolduracağınız bilgilerin neler olduğuna aşağıda bulunan görselde görebilirsiniz.

 

izmir gediz elektrik fatura sorgulama e-sorgulama.com

Buna ek olarak bir de Çabucak Borç Sorgulama sekmesini kullanmak suretiyle da İzmir Gediz elektrik fatura sorgulamayı yapabiliyorsunuz. Bunu yapmak için de yine size vereceğimiz Çabuk Borç Sorgulama bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak sayfada tek yapılması gereken tesisat numarasını girmektir. Sorgula sekmesine tıklayınca da İzmir elektrik fatura sorgulamayı yapmış olacaksınız.

izmir gediz elektrik fatura sorgulama e-sorgulama.com

İzmir Gediz elektrik fatura borcunuzu ödemek için resmi sayfasında işlem yapılmamaktadır. Lakin bankaların çevrimiçi işlemleri hasebiyle web aracılığıyla güncel ya da günü geçmiş fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Hızlı Borç Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

İzmir Gedaş Üyelik Oluşturmak İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Karabük enerjisa elektrik fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar