Koski fatura sorgulama

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla çokca internet kullanıcısı işlemlerini çevrimiçi işlemler üstünden yapmakta. Artan internet ku...

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla çokca internet kullanıcısı işlemlerini çevrimiçi işlemler üstünden yapmakta. Artan internet kullanımını göz ardı etmeyen Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi de sağlam teknik alt yapısıyla çevrimiçi işlem yapabilme hizmeti sağlar. KOSKİ’nin internet teknolojilerini kullanmak suretiyle sunmuş olduğu bu hizmet hasebiyle Konya vatandaşları KOSKİ web sayfasıyla su borcu sorgulama, fatura sorgulama, fatura ödeme, abone numarası bulma ve fatura itiraz gibi işlemleri çevrimiçi olarak yapabilmektedir. KOSKİ fatura sorgulaması yapabilmek için konunun sonunda paylaşılan linke basınız.

KOSKİ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

KOSKİ fatura sorgulaması yapabilmek için ilk etapta KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve internet şubesi yazısına tıkladığımızda açılan pencerede aşağı bölümde kırmızı renk ile belirtilmiş fatura borcu sorgulama tuşuna tıklatınız.

koski fatura sorgulama e-sorgulama.comFatura Borcu yazısına bastıktan sonra açılacak olan internet sayfasında aşağı bölümde kırmızı renk ile belirtilmiş abone numarası veya T.C. kimlik numarasını girerek sorgula düğmesine tıklayınız.koski fatura sorgulama e-sorgulama.com

 

Sorgulama düğmesine tıklamanız sonrasında KOSKİ güncel veya zamanı geçmiş su faturalarınızı görebilirsiniz. Böylece KOSKİ su fatura sorgulama prosedürünüz bitmektedir. Aynı anda sorgulamış olduğunuz su faturanızı çevrimiçi işlemler sayfasından üye girişi yaparak ödeyebilirsiniz. Eğer sisteme üyeliğiniz yoksa üye olmak istiyorum yazısına tıklatarak üyelik formunda adınız, soyadınız, T.C. kimlik numarası, E-Mail, parola, telefon numaraları, eğitim durumu ve mesleğiniz alanlarını eksik olmadan doldurmak suretiyle üye olabilirsiniz.

 KOSKİ Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki makalemiz olan E-koski borç sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar