Buski fatura sorgulama

Bu yazıda sizler için vereceğimiz bilgiler BUSKİ fatura sorgulama işlemi hakkında olabilecektir. BUSKİ firması, Bursa şehrimizde ikam...

Bu yazıda sizler için vereceğimiz bilgiler BUSKİ fatura sorgulama işlemi hakkında olabilecektir. BUSKİ firması, Bursa şehrimizde ikamet eden abonelerine aktif olarak su dağıtım hizmetini gerçekleştirmekte olan bir firmadır. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler BUSKİ fatura sorgulama prosedürünün nasıl yapıldığıyla ilgili ayrıntılar içermekte olup makalenin devamında sizler için vereceğimiz adımları izleyerek fatura sorgulama işleminizi başarı ile yapabilme imkanına sahipsiniz.

BUSKİ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemimizi ister iseniz alakalı kurumun bayiliklerinden yapabilirsiniz. Ama bu işlem gereksiz bir zaman kaybına neden olacağı için sizler için web aracılığıyla sorgulama işlemini öneriyoruz. Sanal ortam üstünden sorgulama yapmak hem kolay aynı zamanda çok pratik işlemdir. Ek olarak klasik sorgulama işlemlerine göre çok çok az vakit almaktadır. Şimdi fatura sorgulama işlemi hakkında daha ayrıntılı detaylar verecek olursak;

Fatura sorgulama işleminizi yapmak için konunun bitmesinden sonra sizler için verilecek bağlantıya tıklayarak sorgulama sayfasına yönleneceksiniz. Su faturası sorgulama sistemi üyelik bilgileri ile çalışmaktadır. Yani sistem üstünde üyeliğiniz yok ise ilk etapta üye olmanız gerekir. Sayfanın misal görselinde vereceğimiz üzere “Yeni Üyelik” düğmesine tıklayarak üyelik işleminizi yapabilme imkanına sahipsiniz.

buski fatura sorgulama e-sorgulama.com

 

Üyeliğiniz bulunmakta ise yukarıda bulunan resimde de görebileceğiniz gibi TC kimlik numarası ve şifre bilgilerinizi doldurup bu bilgilerin doğru olduğundan emin olunca “Giriş” tuşuna basarak fatura sorgulama işlemi için çevrimiçi işlemler merkezine giriş yapabilme imkanına sahipsiniz. Böylelikle sorgulama işleminizi başarı ile tamamlamış olacaksınız.

BUSKİ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Asat fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar