Cokey no sorgulama

Teknolojinin kullanımının artması ile beraber bundan böyle çoğu işlem çevrimiçi olarak yapılabilmektedir hale gelmiştir. Bu biçimde i...

Teknolojinin kullanımının artması ile beraber bundan böyle çoğu işlem çevrimiçi olarak yapılabilmektedir hale gelmiştir. Bu biçimde insanlar kurumlara gidip sıra bekleyerek vakit kaybetmeden internet üstünden dakikalar içinde işlemlerini halledebilirler. Bu çabukluk çoğu şirkete gelmiş haldedir. Bu kolaylıklardan bir tanesi de T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bilgi Merkezi olup bu sistem hasebiyle cokey no sorgulama işleminizi kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Ek olarak bu sistem ile beraber konu ile ilgili bütün sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Konumuzun devamında cokey numarası sorgulama işlemi ile ilgili ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Cokey No Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Cokey numarası sorgulama işlemi hiçbir şifreye ihtiyaç duymadan birkaç adımda rahatça gerçekleştirilebilir. Bu işlemi yapmak için her şeyden önce makalemizin sonuç kısmında bulunabilen bağlantı linkine tıklatınız. Daha sonrasında ise açılacak web sayfasında “Firma Ünvanı” ve “Şehir” ile ilgili kutucukları doğru biçimde doldurup “Ara” tuşuna tıklatınız. cokey no sorgulama e-sorgulama.comCokey numarası sorgulama işleminizi bu biçimde tamamlamış olursunuz.

Cokey No Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Diş hekimi sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

#1 ali,

cokey no sorgulama diye aratıyorum ama girdiğim siteler açılmıyordu. neyse ki buraya girdim ve işlemimi yaptım. çok teşekkürler, güzel bir siteniz var.


#2 cokey,

Cokey No Nasıl Alınır? Onu da ben anlatayım.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’ne cokey no talep edildiğine dair açıklamalı bir dilekçe yazılmalı

Cokey no talep eden firmanın yetkili kişisine ait noter tasdikli imza belgesi fotokopisi alınmalı

Esnaflık yapan kurumların, bağlı olduğu esnaf odasından esnaf sicil gazetesi edinilmeli

Vergi levhası fotokopisi bulunmalı

Firma bilgilerini güncel bir şekilde gösteren sicil fotokopisi oluşturulmalı


Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar