Tff futbolcu arama

Bu konumuzda siz değerli takipçilerimize TFF futbolcu arama nasıl yapılmaktadır anlatmaya çalıştık. Futbolseverlerin çok olduğu türki...

Bu konumuzda siz değerli takipçilerimize TFF futbolcu arama nasıl yapılmaktadır anlatmaya çalıştık. Futbolseverlerin çok olduğu türkiyede TFF futbolseverler için, böyle bir arama motoru geliştirdi. Herkes istediği futbolcuyu üç biçimde aratabilir. İlk etapta isme göre ikinci olarak lisans numarasına göre üçüncü olarak ise kulübe göre arama yaptırabilirler. Bu aramaların nihayetinde ise futbolcunun lisans durumu, adı soyadı, doğum yeri doğum tarihi, lisans başlangıç ve bitiş tarihi ile kulübüne göre çokca bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu arama işlemlerini yapabilmek için ise siz değerli okurlarımızın hemen altta vermiş bulunduğumuz tavsiyeleri uygulamanız yeterince olabilecektir. Ek olarak adımların hemen altlarında da sizler için resimlerini verdik. Şimdi futbolcu arama işlemi nasıl yapılmaktadır bakalım.

İsme Göre TFF futbolcu arama nasıl yapılır ?

Daha sonrasında ise isim, soyisim, faal ve statü bölümlerini dolduruyoruz.

İsme göre futbolcu arama işlemi için ilk başta aşağı bölümde vermiş bulunduğumuz bağlantı sayfasına tıklıyoruz.

tff futbolcu arama e-sorgulama.com

Hemen sonra da ara yazan düğmeye tıklıyoruz. Böylelikle futbolcu arama işlemini tamamlanmış olur.

TFF Futbolcu Arama Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

 

Lisans Numarasına Göre TFF Futbolcu Arama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Daha sonrasında ise açılacak sayfada futbolcunun lisans no yazıyoruz.

Türkiye Futbol Federasyonu futbolcu arama işlemi için yine öncelikle aşağıdaki link adresine tıklıyoruz.

tff futbolcu arama e-sorgulama.com

Son işlem olarak ise ara yazan düğmeye tıklayabiliriz. Böylelikle futbolcu arama işlemini sonlandırmış oluyoruz.

TFF Futbolcu Arama Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Kulübe Göre TFF Futbolcu Arama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Türkiye Futbolcu Federasyonu futbolcu arama işlemini yapabilmek için hepsinden önce aşağıda bulunan link adresine tıklayabiliriz.

Daha sonrasında ise futbolcunun oynadığı kulübün ismini, faal ve statü kodunu yazalım.

tff futbolcu arama e-sorgulama.com

Nihayetinde ise ara yazan düğmeye tıklatıyoruz ve böylelikle futbolcu arama işlemini bitirmiş olduk.

TFF Futbolcu Arama Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

TFF takım araması nasıl gerçekleştirilir?

TFF internet sayfası üstünden takım arasını yapmak için öncelikle sizler için aşağı bölümde vermiş bulunduğumuz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bağlantıya bastıktan sonra Türk Futbol Federasyonunun kurmuş olduğu internet sayfasının kulüp arama tarafına ulaşacaksınız. Karşınızda gelen ekran üstünden 3 değişik arama yapabilirsiniz. Bunlardan ilki illere göre kulüp aramasıdır. Bu kısmı seçtiğiniz zaman aramak istediğiniz takımın bulunmuş olduğu ili ve statü kodunu seçmeniz gerekir. Daha sonra sonuç ekranında takımınızı pratik olarak görüntüleyebilirsiniz. İkinci bir seçenek ise "Liglere göre" kulüp aramasıdır. Buradaki bölümde ise lig, sezon ve grup bölgelerini seçmeniz gerekir. Doğru biçimde seçtikten sonra arama işlemini gerçekleştirebilir ve ilgili kulüp bilgilerine ulaşabilmektesiniz. Son arama seçeneği olarak ise "Kulüp adına göre" aramadır. Buradaki bölümde aramak istediğiniz takımın ismini ve statü kodunu eksik olmadan ve doğru halde doldurmanız gerekir. Daha devamında arama işlemini gerçekleştirerek kulüp bilgilerine pratik olarak ulaşabilmektesiniz.

TFF takım arama sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Sporcu lisansı sorgulama nasıl gerçekleştirilir?

Öncelikle türkiyedeki sporcuların lisans işlemleri ve diğer tüm işlemleri e-Devlet üstünden 50. Bunu yapmak için aşağı bölümde sizler için vermiş olduğumu linke tıklatarak Spor Bilgi Sistemi uygulamalarına e-Devlet üstünden ulaşabilmektesiniz. Önünüze gelen ekran üstünden kimlik doğrulamanızı T.C. kimlik no nuzu ve e-Devlet parolanızı girerek gerçekleştirirsiniz. Daha sonra otomatik olarak Spor Bilgi Sistemi uygulamalarına yönleneceksiniz. Buradaki kısımdan E-lisans sekmesine erişerek istediğiniz sporcunun lisansını kolaylıkla sorgulayabilmektesiniz. Ek olarak bu bölümde futbolcuların isimlerinin olduğu bölüme de pratik bir biçimde ulaşabilmektesiniz.

Sporcu lisansı sorgulama sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

TBF oyuncu arama nasıl gerçekleştirilir?

TBF oyuncu araması yapmak için TBF oyuncu listesinin bulunmuş olduğu internet sayfasına ulaşmanız gerekir. Bunu yapmak için aşağı kısımda sizler için verdiğimiz bağlantıya tıklamanız yeterince olabilecektir. Daha devamında karşınıza çıkan ekranda TBF bünyesinde bulunabilen tüm oyuncuların listesini görmüş olacaksınız. Buradan da istediğiniz oyuncuya gelerek ilgili bilgilere ulaşabilmektesiniz.

TBF oyuncu listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

TVF lisans sorgulama nasıl gerçekleştirilir?

Lisans kontrolünü yapabilmek için sizler için aşağı kısımda vermiş bulunduğumuz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Daha ardından önünüze gelecek olan ekranda T.C. kimliğin numarasını veyahut soyadınızı giriniz. Bunlardan bir tanesini doldurmanız yeterince olabilecektir. Daha devamında eğer T.C. kimliğin numarasını girerseniz önünüze bir adet ve eğer soyadı tarafını doldurursanız benzer soyadına sahip diğer lisans sahipleri de ekrana gelecektir. Buradan istediğiniz sporcunun lisans sorgulamasını görüntüleyebilirsiniz.

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Yaştan emeklilik adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar