Sgk rapor onaylama sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu‘ na bağlı olarak çalışan insanların bir nedenden ötürü rapor alması halinde işgöremezlik ekranına bildirilmesi...

Sosyal Güvenlik Kurumu‘ na bağlı olarak çalışan insanların bir nedenden ötürü rapor alması halinde işgöremezlik ekranına bildirilmesi gerekir. E-Ödenek sistemi aracılığıyla girişi yapılmış olan bütün elektronik raporların "Elektronik Çalışılmadığına Dair Bildirim İşlemleri" menüsünden SGK rapor onaylama işleminin yapılmış olması gerekir. İşverenler, iletişim bilgilerini "İşveren İletişim Bilgileri" bölümünden bildirebilirler. Şimdi sizler için SGK rapor onaylama işleminin nasıl yapıldığını anlamış olacaksınız.

SGK Rapor Onaylama İşlemi Nasıl Yapılır ?

SSK rapor onaylama işlemi için öncelikle konumuzun sonunda vermiş bulunduğumuz linke basınız. Sonrasında kullanıcı kodunuzu giriniz. Daha sonrasında işyeri parolanızı giriniz. Nihayetinde da Giriş düğmesine basarak işleminizi gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz. Kullanıcı kodu ve işyeri şifre anahtarınızı Sosyal Güvenlik Kurumu' na gittikçe öğrenebilmektesiniz.

SGK Rapor Onaylama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan Bağ-kur dul ve yetim aylığı adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar