Sgk rapor onaylama

Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı olarak çalışmakta olan vatandaşlarımızın çeşitli sebeplerle almış oldukları raporları SGK'nın iş göre...

Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı olarak çalışmakta olan vatandaşlarımızın çeşitli sebeplerle almış oldukları raporları SGK'nın iş görememezlik uygulamasına bildirmesi gerekir. E-Ödenek sistemi aracılığıyla yapılmış olan bu işlemin, 'çalışılmadığına dair bildirim işlemleri' menüsünden SGK rapor onaylama işleminin yapılmış olması gerekir. İşverenlerin yapması gerekli olan bu işlem hakkında makalemizde daha detaylı bilgilere ulaşabilmektesiniz.

SGK Rapor Onaylama İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

SGK rapor onaylama için ilk etapta sizler için makale sonunda verdiğimiz bağlantıya tıklatınız. Açılacak olan SGK resmi internet sitesi üstünden sizden istenen 'Kullanıcı Kodu' ve 'İşyeri Şifresi' bilgilerinizin girişini yapınız. Eğer bu bilgiye sahip değil iseniz, SGK merkezlerinden rahatlıkla öğrenebilmektesiniz. Bütün bu işlemlerinizde sonra 'Giriş' tuşuna basarak SGK rapor onaylama işleminiz için sisteme girebilir ve işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ek olarak ekranda yer bulan ve makalemizde daha önce sizler için SGK rapor onaylama ile ilgili bilgi vermiş bulunduğumuz 'Duyurular' bölümünü da lütfen tekrar dikkatli okuyunuz.

SGK Rapor Onaylama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Devlet memuru için aylık ödeme çeşitleri adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar