T.C. Kimlik Bilgilerini Girme

Sosyal Sigortalar Kurumu bünyesinde oluşturulan bir web sayfasından  TC. Kimlik bilgilerinizi girerek SSK tescil kaydı bilgilerinizi güncelleyebilir ve daha önce oluşmuş nüfus bilgileri veya adres bilgileri farklılıklarını düzeltebilirsiniz.

Nüfus veya TC Kimlik bilgilerinizde daha sonra da bir değişiklik söz konusu olursa mutlaka SSK'yı bu konuda bilgilendirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

TC Kimlik bilgilerinizi girerek tescil kaydınızı güncellemek için tıklayınız.

T.C. Kimlik Bilgilerini Girme

 

Not: Bu uygulama uzun süreden beri çalışmamaktadır.

Bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan İlaç Katkı Kesintisi ve Muayene Katılım Payı Sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

#1 radon,

Birçok kişinin hala nüfus kağıdında TC. Kimlik Numarasının olmaması ne kadar ilginç değil mi?

#2 durkız,

ssk maaş sorgulama

#3 ekrem,

vallaaa ben çok şaşıyorum bu ssk kayıt sicil işlerine, internet teknolojisini ssk iyi ve verimli kullanamıyor kafaları karıştırıyor; çocukların ssk kayıtlarına pirimlerinin yatıp yatmadığını sorguluyorum doğru dürüst bir cevap alamadım elin gavuru negüzel hizmet veriyor bu hizmetleri türk milletinden esirgiyenler utansınlar.

#4 yunus,

sabıkam varmı tc me ceza gelmişmi

#5 hakkan yılmaz,

sigorta günlerimi öğrenecem ya

#6 mustafa,

slm
ben sigortalı işe girdim ama önceden yatırılan pirim gösteriyor sadece şimdiki yatan pirimi nerden öğrenebilirim e-posta adresime bir mail atarsanız çokkkkkkkkkk sevinirim

#7 ramazan,

ben bu milleti anlamıyorum adliyeye gitmeye üşenenlere sormak lazızm

#8 halil,

ssk numaramı bilmiyorum 96 yılından 99 yılına kadar yattı 99 ile 2000 arasıda stajerdim ssk numaramı tc no ile sorguladığımda bulunamadı diyor ne yapmalıyım

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar