Ankara aski abone bilgileri sorgulama

Bu makalemizde Ankara ASKİ abone bilgileri sorgulama işlemi nasıl yapılmaktadır anlatılmıştır. Çoğu belediye gibi Ankara belediyesi d...

Bu makalemizde Ankara ASKİ abone bilgileri sorgulama işlemi nasıl yapılmaktadır anlatılmıştır. Çoğu belediye gibi Ankara belediyesi de E-Devlet sisteminin yakın zamanda başlatmış olduğu belediye hizmetlerine dahil olmuştur. ASKİ abone sorgulama işleminizi E-Devlet sisteminden giriş yaparak işleminizi internet ile çabucak ve güvenilir bir biçimde yapabilme imkanına sahipsiniz.

Ankara ASKİ Abone Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İşleminizi yapabilmek için hepsinden önce konunun sonunda paylaştığımız linke basınız. Açılan E-Devlet sayfası aşağı kısımda paylaştığımız resimdeki gibidir. Resimde de kırmızı renk ile belirtilmiş kimliğimi şimdi doğrula yazısına tıklatınız. ankara aski abone bilgileri sorgulama e-sorgulama.com

Kimlik doğrulama sayfasında TC kimlik numarası ve E-devlet parolasıyla giriş yapınız. Şifreyi ise bir PTT şubesinden 2tl fiyat ödemek suretiyle alabilirsiniz. Böylece işleminizi yapmış olursunuz.

Ankara ASKİ Abone Bilgileri Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Bayrampaşa belediyesi borç bilgileri sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar