Gaski fatura sorgulama

Bu yazıdaki konumuz sizler için GASKİ ve GASKİ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermek ve bu işlemi hem doğru aynı zamanda kıs...

Bu yazıdaki konumuz sizler için GASKİ ve GASKİ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermek ve bu işlemi hem doğru aynı zamanda kısaca yapabilmenin yolunu anlatmaktır. GASKİ, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi adı ile da bilinir ve Gaziantep şehrine su dağıtım işlemleri ile hizmet vermektedir. Bu hizmetler bazında evlere su dağıtım işlemini GASKİ firması üstlenmektedir. Bizim konumuzda GASKİ fatura sorgulama işlemi olup bu işlem için yapıyor olmanız gerekenler aşağı kısımda verilecektir.

GASKİ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet ağının genişlemesi ve hemen bütün işlemlerimizi kolay bir şekilde halledebileceğimiz bir sistemin yer alması bütün vatandaşların işini kolaylaştırmış ve teknolojinin kullanım alanını toptan daha geniş yelpaze ve boyuta taşımıştır. Bu çapta geniş bir sisteme sahip olan bir nesil olarak bu olanakları en iyi biçimde değerlendirmeliyiz. Bu imkanlar bizlere hem vakitten tasarruf etmeyi aynı zamanda akıllı telefonlarımızdan bile rahatça bu işlemleri yapmamızı sağlıyor. Şimdi gelelim GASKİ fatura sorgulama işlemi hakkında pratik biçimde yapabileceğiniz sorgulama işlemini tarif etmeye;

Hepsinden önce en alt kısımda verilecek GASKİ su fatura sorgulama linkine tıklatmaktır. Böylelikle fatura sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Hemen sonrasında bu konunun altında verilecek görsel vasıtasıyla fatura sorgulama sayfasının görüntüsünü elde edebilirsiniz. Bu fatura sorgulama işlemi ve sonrasında ödeme işlemi çevrimiçi olarak 2 değişik biçimde gerçekleşmektedir. Bunlar, Garanti Bankası ile ödeme ve diğer kredi kartlarıyla ödemedir.

 

gaski fatura sorgulama e-sorgulama.com

Ödeme prosedürünü de yapmak istiyor iseniz size münasip seçeneği seçerek benzer sorgulama sayfasına ulaşabilmektesiniz. Sonrasında “Abone No” ve “Sayaç No” bilgilerini girerek “Gönder” tuşuna basarak sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

gaski fatura sorgulama e-sorgulama.com

GASKİ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan İzsu fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar