E-devlet deniz ruhsat sorgulama

E-Devlet sisteminde farklı alanda yararlanabileceğimiz bir çok uygulama bulunur. E-Devlet deniz ruhsat sorgulama işlemi de E-Devlet s...

E-Devlet sisteminde farklı alanda yararlanabileceğimiz bir çok uygulama bulunur. E-Devlet deniz ruhsat sorgulama işlemi de E-Devlet sistemi aracılığıyla yapılabilen bir uygulamadır. E-Devlet deniz ruhsat sorgulama işlemi Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü' ne bağlı olarak yapılmaktadır. Bu biçimde deniz ruhsat sorgulaması Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün sağladığı bilgiler üstünden yapılabilir.

E-Devlet Deniz Ruhsat Sorgulama İşlemi

E-Devlet deniz ruhsat sorgulama işlemi için E-Devlet şifresi kullanılır. Bu şifreyi alarak E-Devlet uygulamalarında bulunabilen bütün işlemleri yapabilme imkanına sahipsiniz. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa bir Ptt ofisine kimliğiniz ile beraber gittikçe başvuru yapınız. PTT' ye yaptığınız başvuru işlemi sonrası 2 TL işlem ücreti ödemek suretiyle E-Devlet şifre anahtarınızı temin edebilirsiniz. Şifrenizi almanız sonrasında yazımızın sonunda verilen linke tıklatınız. Açılan web sayfasında hepsinden önce Kimliğimi Şimdi Doğrula tuşuna tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında T.C kimliğin numarasını ve almış olduğunuz E-Devlet şifre anahtarınızı giriniz. Bu biçimde E-Devlet deniz ruhsat sorgulamayı tamamlamış olursunuz.

E-Devlet Deniz Ruhsat Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Emeklilik tazminatı nasıl hesaplanır? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar