Zeytinburnu belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama

Bu günlerde internet kullanımın artması ile beraber web aracılığıyla yapılmış olan işlemlerin sayısı da artmaktadır. Bu uygulamaları ...

Bu günlerde internet kullanımın artması ile beraber web aracılığıyla yapılmış olan işlemlerin sayısı da artmaktadır. Bu uygulamaları kullanmakta olan çokca belediye vardır ve bunun sayesinde vatandaşa iyi hizmet sunma imkanı sağlamıştır. Zeytinburnu Belediyesi de bunlardan yalnızca birisidir. Bizlerde bu makalemizde sizler için Zeytinburnu Belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama işleminin nasıl yapıldığını gösterdik.Bu işlem E-Devlet üstünden ve şifre işle yapılabilir. Şifre anahtarınızı bir PTT şubesinden edinebilirsiniz.

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama İşlemi İnternet Üzerinden Nasıl Yapılır ?

Sorgulama sayfasına gidebilmek için makalemizin son kısmında sizler ile paylaşmış olduğumuz link sayfasına gitmeniz gerekir. Açılacak olan yeni ekranda karşınıza çıkan ‘kimliğimi şimdi doğrula’ yazısının üstüne tıklatmalısınız.

zeytinburnu belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama e-sorgulama.com

Bu bilgilerle hareket ettikten sonra sisteme giriş yaptığınızda bilgi edinme başvurusu ile ilgili istediğiniz bütün bilgiler karşınıza çıkmış olacaktır.

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Edinme Başvuru Sorgulaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ !

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan Yakutiye belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar