Yepaş fatura sorgulama

Bu yazıdaki konumuz sizler için YEPAŞ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermek ve fatura sorgulama işlemini sizin için kolay bi...

Bu yazıdaki konumuz sizler için YEPAŞ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermek ve fatura sorgulama işlemini sizin için kolay bir duruma getirmektir. YEPAŞ; Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop şehirlerini kapsayan Yeşilırmak bölümüne elektrik dağıtım hizmeti veren ve 1 Ocak 2013 tarihi itibariyle faal olarak hizmet veren bir firmadır. Bu firmanın dağıtım izni Enerji Piyasası ve Düzenleme Kurumu aracılığıyla Perakende Satış Lisansı olarak verilmiştir. Bu yazıdaki amacımız Yeşilırmak kısmında oturan ve YEPAŞ hizmeti çerçevesinde olan kimselere YEPAŞ fatura sorgulama hizmeti hakkında bilgi vermektir. Bu işlemi kolay bir şekilde ve çabucak yapabilmek için lütfen aşağı kısımda verilecek adımları dikkatli halde okuyup takip ediniz.

YEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemini sorgulamak için günümüz hizmetlerinden olan internet üzerinden sorgulama işlemini kullanacağız. İnternet işlemleri şuan ki şartlar gereği hayatımıza büyük pratiklikler sağlayan uygulamalardır. Bankacılık işlemleri, sorgulama işlemleri, bilgi edinme sistemleri ve benzeri sayabileceğimiz çokca misal internet uygulamalarına misal olabilir. Bizim sorgulama işlemimiz de olan YEPAŞ elektrik fatura sorgulama işlemini de bu yolla yapacağız.

 

İnternet üzerinden sorgulama işlemini yapabilmek için ilk yapılması çok gerekli olan sizler için aşağı kısımda vereceğimiz linke tıklamanızdır. Böylelikle sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Açılan sorgulama sayfasında ise belirtilmiş yerlere sırası ile “Sözleşme Hesap No” ve “Güvenlik Kodu” bilgilerini aşağıdaki resimde de göreceğiniz biçimde doldurunuz ve sonrasında “Sorgula” butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi başarı ile tamamlamış olursunuz.

yepaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

YEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Ayedaş fatura sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

#1 osman parlak,

yepaş elektırık borcum ne kadar


Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar