SSK MAAŞ ÖĞRENME SORGULAMA

Bu konumuzda sizler için SSK maaş sorgulama işleminin nasıl yapılmış olduğu hakkında detay içeren bilgi verilecektir. Bu günlerde SGK...

Bu konumuzda sizler için SSK maaş sorgulama işleminin nasıl yapılmış olduğu hakkında detay içeren bilgi verilecektir. Bu günlerde SGK sorgulama işlemlerinizi hem E-SGM aynı zamanda E-Devlet üstünden yapabiliyorduk. E-SGM üstünden yapılmış olan işlemlerde şifre istenmemekteydi. Lakin E-SGM sistemi kapandığı için bundan böyle SGK sorgulamaları tek bir site üstünden yapılabilir. Bu site de E-Devlettir. E-Devlet bizlere sıra beklemeden ve hızlı halde işlemlerimizi tamamlama imkanı sunmaktadır. SSK emekli maaş sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi aracılığıyla yapmak istiyor iseniz E-Devlet şifresine ihtiyacınız olabilecektir. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyor ise temin etmeniz gayet kolay. En yakın Ptt birimine gittikçe başvuru yapmalısınız. Ve yalnızca 2 TL mukabilinde E-Devlet şifre anahtarınızı temin etmiş olacaksınız. Aşağı bölümde vereceğimiz işlemleri sırası ile doğru halde uyguladığınız zaman SSK emekli maaş sorgulama işleminizi yapmış olacaksınız. SSK maaş sorgulama işlemi ile beraber kaç para maaşınızın yattığını öğrenebilmektesiniz.

E-Devlet Üzerinden SSK Maaş Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce makalemizin nihayetinde paylaştığımız E-Devlet üstünden SSK emekli maaş sorgulama adı ile bilinen bağlantı sayfasına tıklatınız.

Kimlik doğrulama işleminiz için "Kimliğimi Şimdi Doğrula düğmesine tıklatınız.

ssk maaş öğrenme sorgulama e-sorgulama.com

 

T.C. kimliğin numarasını giriniz.

E-Devlet parolanızı giriniz.

Bilgilerinizi eksik olmadan ve doğru halde girdiğinize emin olunca "Sisteme Giriş Yap düğmesine tıklatınız. Bu biçimde kimlik doğrulama işleminizi yapmış olacaksınız.

ssk maaş öğrenme sorgulama e-sorgulama.com

Böylelikle E-Devlet üstünden SSK maaş sorgulama işleminizi bitirmiş olacaksınız.

E-Devlet Üzerinden SSK Maaş Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan SSK RAPOR PARASI ÖĞRENME SORGULAMA adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar