Ssk dökümü

SSK dökümü vesilesiyle sigortaya girişinizin ne zaman yapıldığını, sigortanızın ödenip ödenmediğini, ne zaman emekli olacağınızı, eme...

SSK dökümü vesilesiyle sigortaya girişinizin ne zaman yapıldığını, sigortanızın ödenip ödenmediğini, ne zaman emekli olacağınızı, emekli olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı, maaşınızda kesinti olursa ne kadar olduğunu, GSS tescil sorgulamayı öğrenebilmektesiniz. SSK dökümünüzü daha önce hem E-SGM aynı zamanda E-Devlet üstünden alabiliyordunuz. Ama E-SGM sistemi kapatıldı. Bu sebeple bundan böyle bu işlemi yalnızca E-Devlet üstünden yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden SGK dökümünü rahat ve hızlı şekilde alabilirsiniz. Bunu yapmak için sizden şifre istenmektedir. Makalenin devamı sonrası verdiğimiz bilgileri takip ederek sorgulama işleminizi gerçekleştirirsiniz.

E-Devlet Üzerinden SSK Döküm Nasıl Alınır?

E-Devlet sisteminden işlem yapmanız için sizden şifre talep edilecektir. Eğer şifreniz yok ise sistem üstünde SSK dökümü alamazsınız. Şifre sahibi olmak için size en yakın Ptt bürosuna gittikçe 2 TL işlem ücreti bedelinde şifre sahibi olabilirsiniz. Parolanızı almanız sonrasında aşağı kısımdaki işlemleri takip ederek işleminizi yapınız.

İlk etapta sayfamızın sonundaki bağlantıya tıklayınız.

Açılan web sayfasında kimlik doğrulama işlemini yapmalısınız.

Kimlik doğrulama tuşuna basınız.

ssk dökümü e-sorgulama.com

Kimlik doğrulama işlemi için sizden T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri girmeniz sonrasında nihayetinde sisteme giriş yap isimli düğmeye tıklatınız.

 

ssk dökümü e-sorgulama.com

Bu biçimde açılacak sayfa içinden SGK dökümü alma işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet SSK Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Emekli sandığı maaş sorgulaması adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar