Sigorta başlangıcını nasıl öğrenebilirim?

Sigorta başlangıcını nasıl öğrenebilirim diyorsanız bu konumuzda sigorta başlangıç tarihi nasıl öğrenilir size kısaca anlamış olacaks...

Sigorta başlangıcını nasıl öğrenebilirim diyorsanız bu konumuzda sigorta başlangıç tarihi nasıl öğrenilir size kısaca anlamış olacaksınız. Sigorta başlangıç tarihini internet aracılığı ile öğrenebilmektesiniz. Sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebileceğiniz iki site bulunur. Bir tanesi E-Devlet, diğeri ise E-SGM adında sitedir. E-Devlet sitesinden yapılmış olan işlemlerde şifre istenmektedir. Şifre 2 TL mukabilinde Ptt noktalarından alınmaktadır.

E-SGM Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim?

E-SGM üstünden işlem yapabilmek için yazımızın sonunda verilen bağlantıya tıklatınız. Açılacak sayfada sizden uyruğunuzu seçmeniz istenecektir. Uyruğunuzu seçiniz arkasından sizden istenen kimlik bilgilerinizi doldurunuz. Daha sonrasında sorgula tuşuna tıklayabilirsiniz. Açılan sayfanın sağ üst tarafında yer bulan hizmet bilgisi sekmesine tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında önünüze bir alt seçenek olarak çıkacak 4A-4B hizmet bilgisi sekmesine tıklatarak buradan sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebilmektesiniz.

E-SGM Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim?

 

E-Devlet üstünden işlem yapmak istiyor iseniz makalemizin son kısmında verilen bağlantıya tıklayabilirsiniz. Açılacak sayfadan kimlik doğrulama işleminizi TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile tamamlayınız. Nihayetinde sorgula düğmesine tıklayabilirsiniz. Açılacak sayfa içinden sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebilmektesiniz.

E-Devlet Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim İçin TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan İstirahat raporunu sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar