Sicil Tahsis No Dönüştürme

 

Bu kısımda;

Sicil Numarası Dönüştürme

Tahsis Numarası Dönüştürme

şeklinde iki bölüm bulunmaktadır. Hangi numaranızın dönüştürülmüş haline erişmek istiyorsanız o bölüme gerekli numarayı girip dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sicil ve Tahsis Numaranızı dönüştürmek için tıklayınız.

Sicil No ve Tahsis No Dönüştürme

 

SİCİL TAHSİS Numaranızı Öğrenmek için:

Tahsis No Öğrenme

bağlantısına girin, çıkacak yeni sayfada TC Kimlik Numaranızı girin, herhangi bir yıl ve herhangi bir ay'ı seçin. Sorgulamanızı gerçekleştirin. Sorgulama işlemi bittikten sonra Tahsis numaranızı öğrenebileceksiniz.

 

Not: Çalışmayan linkler için sgk.gov.tr veya turkiye.gov.tr adreslerini ziyaret edip, ilgili sitelerde arama yaptırabilirsiniz.
 

Bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Sağlık Karnesi Sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

#1 ,

14,12,2007 tarih ve 75419 nolu yaşlılık tahsis no olan müracatıma neden cevap gelmedi


#2 ,

Halit bey bu site bilgilendirme amaçlıdır. İlgili linke gidip gerekli soruşturmanızı orada yapabilirsiniz. Biz yetkili değiliz bu konuda.

teşekkürler.


#3 ,

tahsis no öğrenme


#4 ,

tahsis numarasını değiştiremiyorum ne yapmam gerkiyo


#5 ,

slm benim tahsis nom ssk dokumunde belırtılmıyo. ve calıştıgım sure zarfında cıktı gırdı yapmışlar. bunun ilgili ne yapa bilirim.


#6 ,

BEN ARAKSI GAYDAOGLU VEFAAT EDEN ESIMIN SICIL NO ARIYORUN NASIL BULABILIRIM .


#7 ,

15 ekim 2008 tarihinde unkapanı ssk ya emeklilik için müracat etmiştim 693309 tahsis no su olarak vermişlerdi ne zaman haber alabilirim


#8 ,

neden maaşlar kesildi


#9 ,

malülen emeklim dolmuştur emekli olsam ne kadar maaş alırım. bu tarihte ssk ya girş yaptım (14.07.1987) şu ana kadar 3802 iş günü çalıştım. emekli olsam ne kadar maaş alırım.(SSK) ödemelerimi tavandan yaptım.


#10 ,

merhabalar sayın hocam daha öncede size yorum göndermiştim ne olur bana yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkür ederim benim sigorta başlangıç tarihim 03 07 1984 ve ben 13 09 1985 te işkazası geçirdim sağ el işaret parmağım ve orta parmak koptu ve bana sürekli işgöremezlik geliri bağlandı halen daha bu geliri almaktayım ama çok düşük 85 tl gibi bir para ben 03 04 2009 da askerlik borçlanmasınıda ödeyerek 3601 günümü tamaladım ve evraklarımı içeri dördüncü ayın üçünde verdim ikibuçuk ay sonra bana bir yazı geldi sigorta pirimimi 5225 güne tamamlamam ve 25 yıl sigorta yılımı tamamladığımda 48 yaşında emekli olacağım yazıyordu ben 3600 günle emekli olacağım diye biliyordum bana gelen yazı doğrumudur yada ne yapmalıyım sigorta sicil numaram 15520609 tekrar teşekkür ederim


#11 ,

T.C NOSU İLE KİŞİNİN TAHSİS NOSU NA NASIL ULAŞABİLİRİM


#12 ,

TAHSİS NO ÖĞRENME: SSK SİTESİNE GİRİYORSUNUZ ORADAN EMEKLİYİ SEÇİN "İlaç, Muayene ve Optik Katkı Payı Kesintisi Ücreti Sorgulama" TIRNAK İÇİNDE OLAN AYFAYI AÇIN TC NOYU YAZIN BİR YIL VE AY SEÇİN TAHSİS NUMARANIZA ULAŞIN


#13 ,

EMEKLİ TAHSİS NO'MUZU NASIL ÖĞRENEBİLİRİZ BİR TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞAMADIK ! NASIL OLACAK BU İŞ .. ADAM GİBİ NEYN SİTE YAPIN. İLGİLİ MERCİİNİN DİKKATİNE ARZ EDERİZ.


#14 ,

MALULEN EMEKLİ MAAŞINI İNTERNETTEN NASIL ÖĞRENEBİLİRİM DETAYLI OLARAK SÖYLERMİSİNİZ


#15 ,

http://ilackatki.ssk.gov.tr/ilackatki/


BURAYI SİCİL NUMARASI GİRİN, DÖNEMLERİ ATMASYON SEÇİN, ALTTA TAHSİS NUMARANIZ ÇIKACAKTIR.


#16 ,

EMEKLİ TAHSİS NO'MUZU ÖĞRENEMİYORUZ. NASIL Bİ SİTE YAPMIŞLARSA Bİ TÜRLÜ SAYFAYA GİRMİYOR. ANLAŞILAN İLGİLENENDE YOK SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA ZATEN NE DÜZGÜNKİ BUDA DÜZGÜN ÇALIŞSIN...


Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?