Sgk maaş bordrosu

SGK maaş bordrosu alma işleminiz sayesinde, bir aylık hizmet bedelinizi, vergi matrahınızı ve kesintilerinizi, aylık net ücretinizi g...

SGK maaş bordrosu alma işleminiz sayesinde, bir aylık hizmet bedelinizi, vergi matrahınızı ve kesintilerinizi, aylık net ücretinizi gösteren aylık belgeye ulaşabilmektesiniz. Maaş bordrosu alma işleminiz ile maaşınızın ayrıntılarını gösteren belgeye kolay bir biçimde ulaşabilmektesiniz. Maaş bordrosu alma işleminiz en fazla bankalardan kredi almak istediğiniz zaman işinize yarayacaktır. Çünkü bankadan bir ihtiyaç için kredi çekerken sizden ilk istenen maaş bordrosu belgeniz olabilecektir. Bunun gibi çokca işleminiz için gereken olan maaş bordrolarınızı internet ortamından da kolay ve güvenilir bir biçimde alabilirsiniz. E-Bordro işleminizi gerçekleştirmeniz için yazımızın son kısmında verdiğimiz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfa içinden SSK maaş bordrosu işleminizi tamamlamış olursunuz.

SGK Maaş Bordrosu Nasıl Sorgulanır?

E-Bordro işleminiz için ilk etapta konumuzun sonunda yer bulan bağlantıya tıklatınız. Açılan ekranda işleminizi yapabilmeniz için bazı bilgileri girmeniz gerekir. Bunu yapmak için önünüze gelen ekranda ilk olarak T.C. kimliğin numarasını giriniz. Sonrasında sorgulama işleminize devam edebilmek için, memuriyet sicil numarasını, emekli sicil numarasını, sene ve ay ve istihdam tipi bilgilerinizi giriniz.

sgk maaş bordrosu e-sorgulama.com

 

Bu bilgileri girmeniz sonrasında resimde gördüğünüz yazıya boş kutu içine eksik bırakmadan bir biçimde yazmalısınız. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğru bilgiler olduğunu kontrol ettikten sonra benzer ekran üstünde yer bulan “Gönder” düğmesine tıklayınız. Bu vesileyle SSK bordro alma işleminizi tamamlamış olursunuz.

sgk maaş bordrosu e-sorgulama.com

SGK Maaş Bordrosu İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet SGK Maaş Bordrosu Nasıl Sorgulanır?

E-Devlet parolası ile yapacağınız bu işlem için E-Devlet parolanızı Ptt noktalarından 2 TL fiyat ödemek suretiyle alabilirsiniz. Daha sonrasında aşağı kısımda verilen linke basınız. Açılacak olan web sayfasında ise kimlik doğrulamanızı gerçekleştiriniz.

sgk maaş bordrosu e-sorgulama.comArdından T.C. kimlik no nuzu ve E-Devlet şifre anahtarınızı giriniz.

sgk maaş bordrosu e-sorgulama.com

Nihayetinde “Sisteme Giriş Yap düğmesine tıklayabilirsiniz ve işleminizi tamamlayınız.

sgk maaş bordrosu e-sorgulama.com

E-Devlet SGK Maaş Bordrosu İçin TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan Sigorta günü hesaplama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar