SGK ile Anlaşmalı, Sözleşmeli Eczaneler

SGK ile anlaşmalı olan eczaneleri sorgulamak için makalemizi okuyabilirsiniz...

19.01.2009 tarihi itibariyle SGK ile Türk Eczacılar Birliği arasında protokol imzalanmıştır. Ülkemize ve tüm Eczacılarımıza hayırlı olsun temennilerimizle...

Aşağıdaki linkten Eczaneleri sorgulama sayfasına girdiğinizde Sözleşmeli Eczanelerin Listesi'ne ulaşmanız mümkündür. Sayfanın en sol tarafındaki Lütfen İl Seçiniz yazılı kutucuğa tıkladığınızda aşağıya doğru bir liste çıkacaktır. Bu liste Türkiye'deki şehirlerin listesi olup, sizin kendi bulunduğunuz şehri seçmeniz ve o şehirde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı (sözleşmeli) eczaneleri sorgulayabilmeniz için konulmuştur.

Bulunduğunuz ili seçtikten sonra o kutucuğun yanında bulunan Sorgula butonuna basabilirsiniz. Sorgulama işlemi başladığında lütfen biraz bekleyiniz ve işlem tamamlanana kadar yeni birşey yapmayınız. Eğer sistem yoğun değilse ve istanbul, ankara, izmir gibi büyük şehirler için arama yapmıyorsanız, işleminiz çok uzun zaman almayacaktır.

İşlem sonunda aramanızla ilgili olarak Eczane Sicili, Eczane Adı, Eczacı Adı, Eczacı Soyadı, Eczacı T.C. No, İlçe Adı, Cadde Sokak, Dış Kapı No ve İç Kapı No gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Sosyal Güvenlik Kurumu ile Anlaşmalı olan Eczaneleri Sorgulamak için:

Anlaşmalı (Sözleşmeli) Eczaneleri Sorgulama

Not: Link çalışmıyorsa, sistem tamamen veya geçici olarak kaldırılmış olabilir.

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Erken Emekli Olmanın Yolu Nedir? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

#1 özge,

sgk ile anlaşmam lazım benim


#2 sgk vatandaş,

şu sgk yaptılar ya işleri çok karıştırdılar yau... ne güzel eskiden 3 tane ayrı ayrı vardı ssk bağkur emekli sandığı herkes yerini statüsünü bilirdi. yeni gelişmelerden rahatsızım.


#3 arzu ışık,

anlaşmalı eczanemi hastenemi anlaşılmayan isim ORTAÇ yazlı maaş keseneginde hem ilaç parası 48tl.+10tl muayene parası kesilmiş böyle bir ne bir eczane nede bir muayenehaneye gittim.detaylı bilgi verilirse sevinirim.58 tl maşımdan para kesilmiş.


Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar