Sgk E-Borcu Yoktur Belgesi Almak

SGK E-Borcu Yoktur belgesini almak daha önceleri uğraş verici ve zaman alıcı bir işlemdi. Devletin elektronik ortamda bize pratiklik ...

SGK E-Borcu Yoktur belgesini almak daha önceleri uğraş verici ve zaman alıcı bir işlemdi. Devletin elektronik ortamda bize pratiklik olması için sağladığı E-Devlet sistemi ve SGK'nın resmi internet adresi hasebiyle devletle ilgili olan bütün işlemleri halledebilirsiniz. E-Borcu Yoktur uygulaması da www.turkiye.gov.tr den veyahut www.sgk.gov.tr den yapılabilir. SGK E-Borcu Yoktur işlemleri için SGK Müdürlüğünden E-Borcu Yoktur aktivasyonu yaptırmanız gerekir. Aktivasyon işlemi bir kez yapılabilir ve SGK'ya form doldurulup verilmelidir. Bu formlar işverenler ve çalışan kişiler için değişiklik göstermektedir. Bu nedenle dolduracağınız formlara dikkat etmelisiniz. Yanlış form doldurmanız durumunda aktivasyon işleminiz gerçekleşmeyecektir.

SGK E-Borcu Yoktur Uygulaması Nasıl Kullanılmaktadır?

Aşağı kısımda size vereceğimiz İnternet adresine giriş yaptığınızda kullanıcı adı, sistem şifresi, işyeri şifre anahtarınızı ve güvenlik kodunu doldurmanız gerekir. Orada doldurmanız gerekli olan bilgiler SGK kısmında size verilecektir.

Kullanıcı adı bölümünüz 2 kelimeden oluşacaktır.

Sistem ve ofis şifreniz SGK'dan aldığınız şifreler olabilecektir.

Güvenlik kodunu da doğru giriniz ve “Giriş” düğmesine tıklayınız.Böylelikle SGK E-Borcu Yoktur uygulamasını yapmış olacaksınız.

SGK E-Borcu Yoktur Uygulaması İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

 

Okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Ssk tüp bebek fiyatları adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar