Sepaş fatura sorgulama

Bu yazıda sizler için SEPAŞ fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi verip, bu sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz için stabil bilgile...

Bu yazıda sizler için SEPAŞ fatura sorgulama işlemi hakkında bilgi verip, bu sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz için stabil bilgiler vereceğiz. SEPAŞ, 1 Ocak 2013 tarihinde hizmet vermeye başlamış bir firma olup Adapazarı, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de elektrik perakende satış alanında hizmet vermektedir. Bizim bu yazıda vereceğimiz bilgiler SEPAŞ abonelerinin fatura sorgulama hizmetini nasıl yapabilecekleri hakkındadır. Şimdi gelelim esas konumuz olan fatura sorgulama işlemine;

SEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu fatura sorgulama işlemini kolay bir biçimde internet aracılığı ile halledeceğiz. İnternet uygulamalarına geçişle beraber hayatımız büyük oranda kolaylaşmıştır. Daha önceleri yani internet üzerinden sorgulama işlemi yapamadığımız dönemlerde bu sorgulama işlemlerini alakalı kurumun bayisine gittikçe gerçekleştiriyorduk. Ama şimdi sanal ortam üstünden fatura sorgulama işlemimizi kolay bir şekilde halledebilme imkanlarına sahibiz. Böylelikle hem pratik çözüm elde etmiş oluyoruz aynı zamanda vakitten büyük oranda tasarruf etme hakkımız bulunuyor. Şimdi gelelim fatura sorgulama prosedürünün nasıl yapıldığına.

Fatura sorgulama işlemini yapmak için ilk yapılması elzem olan makalenin en altında yer alacak bağlantıya tıklatarak alakalı sayfaya yönlendirilmek olabilecektir. Bu işlemin sonrasında sizden bir çeşit bilgiler istenecektir. Bu bilgileri aşağı kısımda vereceğimiz görselle de inceleyebilirsiniz.

 

sepaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

Yukarıdaki bölümde bulunan resimde de görebileceğiniz gibi sizden istenen bilgiler “İşletme kodu” ve “Abone numarası” şeklindedir. Bu bilgileri geçmiş döneme ait bir fatura üstünden edinebilirsiniz. Bu bilgileri noksansız ve doğru halde girdikten ve “Güvenlik Kodu” bilgisini de doldurduktan sonra “Borç Sorgula düğmesine basarak SEPAŞ fatura sorgulama işleminizi başarı ile tamamlamış olursunuz.

SEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan Clk fatura sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar