Osmaniye aksagaz doğalgaz fatura sorgulama

Aksagaz Dağıtım A.Ş.’ye 28.02.2008 tarihi itibariyle otuz sene süreyle Adana, Mersin, Osmaniye, Antakya, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, ...

Aksagaz Dağıtım A.Ş.’ye 28.02.2008 tarihi itibariyle otuz sene süreyle Adana, Mersin, Osmaniye, Antakya, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Toprakkale, Payas, Karayılan, Sarıseki, Denizciler, Bekbele, Nardüzü, Azganlık, Yumurtalık, Belen ve Kadirli şehirlerinden oluşan dağıtım bölümünde doğalgaz dağıtım faaliyeti yapmaktadır. Aksagaz Dağıtım A.Ş.’de birçok kuruluş gibi internet üstünden abonelerine işlem yapabilme imkanı sağlar. Aksagaz Dağıtım Anonim Şirketinin resmi internet sayfasından yapabileceğiniz çevrimiçi işlemler şunlardır: Ön abone müracaatı, borç/fatura sorgulama, abone hal sorgulama, üyelik ve tesisatçı firma girişi işlemleridir. Osmaniye AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemi yapabilmek için makalemizin son kısmında paylaşılan linki tıklayabilirsiniz.

Osmaniye AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Osmaniye AKSAGAZ doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için ilk etapta Aksagaz Dağıtım Anonim Şirketi’nin resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve çevrimiçi işlemler penceresinden borç/fatura sorgulama yazısına tıklatınız. Açılan fatura sorgulama penceresinden aşağıda bulunan resimde kırmızı renk ile belirtilmiş sorgulama çeşidi, abone referans no, sözleşme no ve güvenlik kodu alanlarını doğru ve noksansız bilgilerle doldurunuz.

osmaniye aksagaz doğalgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

 

Kırmızı renk ile belirtilmiş alanları noksansız ve doğru bilgilerle doldurduktan sonra gönder düğmesine tıklatarak Osmaniye doğalgaz fatura sorgulama işleminizi yapmış olursunuz. AKSAGAZ resmi web sayfasında borç tahsilat sistemi henüz bulunmamaktadır. Fakat çok bankaların çevrimiçi hizmet sistemi ile faturalarınızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Osmaniye AKSAGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan Çankırı kargaz doğalgaz fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar