Ne kadar emekli maaşı alırım?

Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kurumları ile ilgili çoğu işleminizi çevrimiçi olarak web aracılığıyla...

Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kurumları ile ilgili çoğu işleminizi çevrimiçi olarak web aracılığıyla yapabilirsiniz. Kurumlara bağlı kişiler için SGK idaresine gittikçe yapacakları işlemlerin bir çoğu için çevrimiçi hizmetler hasebiyle internetin bulunmuş olduğu her yerden birkaç dakikada gerçekleştirme imkanı sunulmaktadır. Ne kadar emekli maaşı alırım sorusunun cevabını da sunulan çevrimiçi hizmetler hasebiyle kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ne zaman emekli olup maaş alacağınızı öğrenmek ve sonrasında hesaplama yapabilmek için malullük durumu, işe başlama tarihi, iş gücü kaybı gibi bilgilerin bilinmesi gerekir. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kurumları için her biri ayrı ayrı sistemler üstünden ne kadar emekli maaşı alırım mevzusunda çevrimiçi hizmet sağlanmaktadır. Yazının devamında emekli aylığını ne kadar alacağınız ile ilgili ayrıntılı bilgileri her üç kurum içerisinde geçerli olan adımları siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

SSK Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

SGK üstünden ne kadar emekli aylığı alacağınız mevzusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorgulama işlemini yapabilmek için her şeyden önce olarak yapılması elzem olan hepsinden önce aşağı kısımda bulunabilen bağlantı linkine tıklatmaktır. Daha sonrasında açılan web sayfasında resimde belirtilmiş alanlara T.C. kimlik numarası, SSK sicil numarası, baba adı, nüfusa kayıtlı olunan il ve ilçe bilgileri ile doğum tarihi bilgilerinizi yazmanız istenir. Bilgilerin doğru olduğundan emin olunca “sorgula” tuşuna basınız.

 

ne kadar emekli maaşı alırım e-sorgulama.com

SSK Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

SGK üstünden emekli aylığı hesaplama işlemi için SGK resmi sitesi girmeniz gerekir. İşleminizi yapmak için makale sonunda bulunabilen bağlantı linkine tıklatınız. Açılacak olan sayfada aşağı kısımda belirtilmiş alanlara istenilen gerekli bilgileri yazınız. Ardından bu bilgileri kontrol edip “sorgula” tuşuna basınız.

ne kadar emekli maaşı alırım e-sorgulama.com

Bu biçimde adımları uygulayarak emekli maaşınızın tutarını öğrenebilmektesiniz.

BAĞ-KUR Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım?

Emekli Sandığı kurumuna bağlı olan kişilerin ne kadar emekli aylığı alacaklarını öğrenmek çok kolay olup istenen bilgilerin girilmesi yeterince olabilecektir. Sorgulama işleminizi yapmak için her şeyden önce makale sonunda bulunabilen bağlantı linkine tıklatınız. Sonra açılacak olan internet sayfasında resimde belirtildiği gibi çerçeve içine alınmış alan içine istenen bilgileri giriniz. Sonra olarak “hesapla” tuşuna basarak işleminizi tamamlayınız.

ne kadar emekli maaşı alırım e-sorgulama.com

Emekli Sandığı Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım İçin TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan Memur emeklilerin kazanımları nelerdir? adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar