Mepaş fatura sorgulama

Bu yazıda sizler için yardım eden olacağımız konu MEPAŞ fatura sorgulama işlemi hakkında stabil ve kolay bilgiler içerecektir. MEPAŞ ...

Bu yazıda sizler için yardım eden olacağımız konu MEPAŞ fatura sorgulama işlemi hakkında stabil ve kolay bilgiler içerecektir. MEPAŞ firması Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir ve Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçede elektrik dağıtım görevini üstlenmektedir. Bizim yardım eden olmak istediğimiz konu ise fatura sorgulama işleminize yardım eden olmaktır. Şimdi de gelelim fatura sorgulama işlemimize;

MEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemimizi internet ile gerçekleştireceğiz. Bu işlemin gayesi ise çok çok kolay ve stabil olmasıdır. Sanal ortam üstünden sorgulama aynı anda vakitten tasarruf etme imkanı da vermektedir. Normal sorgulama işlemlerini en direkt alakalı kurumun bayiliğinden gerçekleştirebiliyorduk. Ama internet sorgulamaları hasebiyle bundan böyle bu işlemler için o kadar vakit harcamaya gerek kalmıyor. Akıllı telefonlarınızdan de bu sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Şimdi gelelim MEPAŞ fatura sorgulama prosedürünün nasıl yapıldığına.

İlk etapta lütfen size vereceğimiz linke tıklatınız. Böylelikle fatura sorgulama sayfasına yönleneceksiniz. Sonrasında “Fatura sorgulama ekranına ulaşmak için tıklatınız” tuşuna tıklatarak fatura bilgilerinizin istendiği sayfaya yönleneceksiniz.

mepaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

Yukarda gördüğünüz kırmızı kutucuğun içerisinde yer bulan yazıya tıklamanız sonrasında aşağı kısımdaki sayfa ile karşılacaksınız.

 

mepaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

Bu sayfada sizden istenen “Tesisat No” ve “Resimdeki Kod” bilgilerini giriniz ve girdiğiniz bu bilgilerin doğru olduğundan emin olunca lütfen “Sorgula” tuşuna basınız. Böylelikle fatura sorgulama işlemini başarı ile tamamlamış olacaksınız.

Ek olarak sağ üst kısımda yer bulan kırmızı kutucukta da görebileceğiniz gibi fatura ödeme işleminizi de çevrimiçi olarak gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

MEPAŞ Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Toroslar elektrik fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar