Memur hizmet cetveli

Bu yazıda sizler için memur hizmet cetveli, diğer bir deyişle memur hizmet dökümü ile ilgili bilgi vereceğim. Peki nedir bu memur hiz...

Bu yazıda sizler için memur hizmet cetveli, diğer bir deyişle memur hizmet dökümü ile ilgili bilgi vereceğim. Peki nedir bu memur hizmet cetveli?

Memur hizmet dökümünde; primlerinizi, o güne kadar ki toplam çalışma gün sayınızı, aylık olarak ödenen prim miktarlarınızın tamamını, toplam sigorta gün dökümünüzü, iş yerinizin sicil numarasını görebilirsiniz. Memur hizmet bilgisini, çağımızın getirdiği şüphesiz en büyük çabukluk olan internet ile öğrenebilmektesiniz. Memur hizmet bilgisi sorgulama işlemi 2 şekilde gerçekleştirilir. Bunlar E-Devlet kapısı üstünden E-Devlet şifresi ile sorgulama yahut şifresiz yani E-SGM üstünden yapılmış olan sorgulama işlemleridir. E-Devlet şifresi ile sorgulama yapmak isteyenler için her şeyden önce E-Devlet şifresi ile ilgili bilgi vermek istiyorum. E-Devlet şifresi E-Devlet işlemlerinizi yapabilmek için size özel olarak oluşturulmuş bir şifredir. E-Devlet parolanızı size en yakın Ptt noktasından 2 tl karşılığında temin edebilirsiniz. Parolanızı lütfen bir kenara not ederek kimseyle paylaşmayınız. Şimdide memur hizmet dökümü sorgulama işlemlerinden bahsetmek istiyorum.

E-SGM Üzerinden Memur Hizmet Cetveli Sorgulama

Memur hizmet dökümü sorgulama işlemini E-SGM üstünden yapabilmek için hemen aşağı kısımda verilecek bağlantıya tıklatınız. Açılacak olan internet sayfasında sizden bir tür kimlik bilgileri istenecektir. Bu bilgileri girip doğru olduğundan emin olduktan sonra “Bilgileri Sorgula tuşuna basınız. Bu işlem ile birlikte E-SGM üstünden şifresiz bir şekilde memur hizmet dökümü sorgulama işlemini başarılı durumda gerçekleştirebileceksiniz.

 

Şifresiz Memur Hizmet Cetveli Sorgulamak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden Memur Hizmet Cetveli Sorgulama

E-Devlet kapısı üstünden memur hizmet bilgisi sorgulamak için aşağı bölümdeki bağlantıya tıklatarak sorgulama sayfasına yönleneceksiniz. Sitede sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru şekilde girerek “Sisteme Giriş Yap düğmesine basınız. Bu işlemin ardından E-Devlet kapısı üstünden memur hizmet bilgisi sorgulamasını gerçekleştirebileceksiniz.

E-Devlet Kapısı Üzerinden Memur Hizmet Cetveli Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Emeklilik başvuru sonucu adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar