Konya büyükşehir belediyesi açık kapı başvuru sorgulama

Açık kapı başvuru sorgulama vatandaş ile bire bir iletişim kurmak ve problemlere anında müdahalede bulunmak amaçlı kurulmuş bir siste...

Açık kapı başvuru sorgulama vatandaş ile bire bir iletişim kurmak ve problemlere anında müdahalede bulunmak amaçlı kurulmuş bir sistemdir. Bizde bu yazıda sizler için Konya Büyükşehir Belediyesi açık kapı başvuru sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. E-Devlet kapısı üstünden yapılacak sorgulama işlemine E-Devlet şifresi temin ederek başlamanız gerekir. Sizler için en yakın PTT şubelerine başvuru yaparak yalnızca 2 TL karşılığında E-Devlet parolanızı temin edebilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemini yapmak için ilgili sayfaya aşağı bölümde verilecek bağlantısına tıklayarak ulaşabilmektesiniz. İlk etapta “Kimliğimi Şimdi Doğrula düğmesine basınız.

konya büyükşehir belediyesi açık kapı başvuru sorgulama e-sorgulama.com

Hemen sonrasında TC kimlik numarası ve E-Devlet şifre anahtarınızı istenen boşluklara sırası ile doldurup “Sisteme Giriş Yap tuşuna basarak sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Başvuru Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan Konya büyükşehir belediyesi nöbetçi eczane sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar