Kilis gazdaş doğalgaz fatura sorgulama

Gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden bir tanesi de internet ile çok işlemlerimizi yapabilme imkanıdır. Artan bu interne...

Gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden bir tanesi de internet ile çok işlemlerimizi yapabilme imkanıdır. Artan bu internet kullanımı dolaylı olarak çok kurum ve kuruluş müşterilerine internet aracılığı ile işlem yapabilme imkanı sağlar. Bu kuruluşlardan bir tanesi de GAZDAŞ’tır. GAZDAŞ, dağıtım faaliyetlerini yürütmek üzere “Trakya Bölümü Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.” ve “GAZDAŞ Gaziantep Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.” şirketlerini kurdu. Gaziantep Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi sorumluluk alanları içerisinde Kilis, Gaziantep ve Nizip illeridir.

Gaziantep Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’nin vermiş olduğu çevrimiçi işlem hizmeti vesilesiyle çokca işlemleri internet üstünden yapabilme imkanına sahipsiniz. İnternet üstünden yapılabilinecek çevrimiçi işlemler şunlardır: Kişisel abone çevrimiçi işlemler, kişisel abone yeni üyelik, abone durumu sorgulama, fatura görüntüleme, e-fatura aboneliği, endeks bilgilendirme, fesih başlangıç işlemleri. Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulama yapabilmek için yazını sonuç kısmında paylaştığımız linki tıklatınız.

Kilis GAZDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için ilko olarak GAZDAŞ resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve Gaziantep bölgesini seçiniz. Açılacak olan internet sayfasında çevrimiçi işlemler yazısını tıklatarak, kişisel abone ve fatura görüntüleme adımlarını izleyiniz. Fatura görüntüleme sayfasında işlem yapmak için üye olmanız gerekmekte. Eğer üyeliğiniz var ise aşağıda bulunan görselde kırmızı renk ile belirtilmiş kullanıcı adı ve parola alanlarını doldurunuz.kilis gazdaş doğalgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

Sisteme giriş yapınca abone veya tesisat no ile Kilis GAZDAŞ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siteme üyeliğiniz bulunmuyor ise yeni üyelik oluştur yazısına tıklamak suretiyle üyelik formu doldurunuz.

Kilis GAZDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Batman sibadaş doğalgaz fatura sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar