Keçiören belediyesi imar durum sorgulama

İmar durumu sorgulama işlemini kolay ve basit bir biçimde E-Devlet kapısı üstünden yapabiliyoruz. E-Devlet üstünden yapacağımız Keçiö...

İmar durumu sorgulama işlemini kolay ve basit bir biçimde E-Devlet kapısı üstünden yapabiliyoruz. E-Devlet üstünden yapacağımız Keçiören Belediyesi imar hal sorgulama işlemini yapmak için hepsinden önce bir E-Devlet şifresi temin etmeniz gerekir. Şifre dağıtım işlemini PTT şubeleri üstlenmektedir. Yalnızca 2 TL karşılığında kimlik bilgilerinizle PTT’ye başvuru yaparak şifre anahtarınızı temin edebilirsiniz.

Keçiören Belediyesi İmar Durum Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemine devam edebilmek için hepsinden önce en alt kısımda verilecek bağlantıya basmanız gerekir. Yönlendirilmiş olduğunuz sayfada sizden bir çeşit bilgilerin istenmiş olduğunu göreceksiniz.

keçiören belediyesi imar hal sorgulama e-sorgulama.com

Bu bilgiler yukarı kısımda da gördüğünüz gibi Mahalle, Ada ve Parsel şeklindedir. Bütün bilgileri eksik olmadan bir biçimde doldurup, doğru olduğundan emin olunca “Sorgula” tuşuna basarak sorgulama işleminizi başarı ile tamamlamış olacaksınız.

Keçiören Belediyesi İmar Durum Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan Keçiören belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar