Keçiören belediyesi ak masa başvuru sorgulama

Bu yazıda sizler için Keçiören Belediyesi ak masa başvuru sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. İlk başta bu sorgulama işlemini ...

Bu yazıda sizler için Keçiören Belediyesi ak masa başvuru sorgulama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. İlk başta bu sorgulama işlemini E-Devlet kapısı üstünden kolay bir şekilde yapabilme imkanına sahipsiniz. Tek yapılması gereken bir E-Devlet şifresi temin etmek ve vereceğimiz talimatlara uymaktır. E-Devlet şifresi için PTT şubelerine kimlik bilgilerinizle gitmeniz ve 2 TL kaşılığında şifre anahtarınızı temin etmeniz gerekir. E-Devlet şifresi bütün E-Devlet işlemleri için kullanıkmakta olan bir şifredir.

Keçiören Belediyesi Ak Masa Başvuru Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemi için her şeyden önce makalenin bitmesine yakın verilecek bağlantıya basmanız gerekir. Hemen sonrasında “Kimliğimi Şimdi Doğrula düğmesine basınız.

keçiören belediyesi ak masa başvuru sorgulama e-sorgulama.com

Daha sonrasında TC kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizin isteneceği bir sayfaya yönleneceksiniz. Her 2 bilgiyi de girip doğru olduğundan emin olunca “Sisteme Giriş Yap düğmesine basarak sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

Keçiören Belediyesi Ak Masa Başvuru Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan Keçiören belediyesi evrak sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar