Keçiören belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulama

Keçiören Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemini E-Devlet kapısı üstünden kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Öncel...

Keçiören Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulama işlemini E-Devlet kapısı üstünden kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Öncelikle bir E-Devlet şifresi elde etmeniz gerekir. Bütün E-Devlet işlemlerinde kullanabileceğiniz E-Devlet parolanızı PTT şubelerine kimlik bilgilerinizle beraber başvuru yaparak yalnızca 2 TL karşılığında elde edebilirsiniz. Şifre temin işleminin sonrasında sorgulama işleminizi devam ettirmek için lütfen konunun geriye kalan tarafını dikkatlice okuyunuz.

Keçiören Belediyesi Adrese Bağlı İmar Durumu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapmak için her şeyden önce yazımızın son kısmında verilecek bağlantıya tıklatmanız gerekir. Açılacak sayfada sizden bir çeşit bilgiler istenecektir.

keçiören belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulama e-sorgulama.com

Mahalle, Cadde ve No biçiminde doldurmanız gerekli olan bilgileri doldurup “Sorgula” butonuna basarak adrese bağlı imar durumu sorgulama işleminizi E-Devlet kapısı üstünden başarı ile tamamlamış olacaksınız.

Keçiören Belediyesi Adrese Bağlı İmar Durumu Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Sarıyer belediyesi beyan bilgileri sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar