İzgaz fatura sorgulama

Bu yazıda sizler için İZGAZ fatura sorgulama işleminin yapılmış olması hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri kullanmak suretiyle ...

Bu yazıda sizler için İZGAZ fatura sorgulama işleminin yapılmış olması hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri kullanmak suretiyle yapacağınız sorgulama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. İZGAZ, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde hizmet veren ve doğalgaz dağıtım işlerini üstlenen bir firmadır. Fatura sorgulama işlemlerini yapmak için bir çeşit yönergelerde bulunacağız ve görsellerle de sorgulama sayfasına ait bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

İZGAZ Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz için sizler için en alt kısımda verilecek bağlantıya basmanız gerekir. Bu linke basarak fatura sorgulama işlemi sayfasına yönleneceksiniz. İZGAZ fatura sorgulama sayfasına girmek için ilk etapta “Üye Olmadan Giriş” düğmesine basmanız gerekir.

izgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

Fatura sorgulama işlemi için “Üye Olmadan Giriş” düğmesine bastıktan sonra karşınıza çıkan sayfada “Fatura Sorgulama tuşuna tıklamanzı gerekir.

izgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

“Fatura Sorgulama düğmesine bastıktan sonra sorgulama sayfasına yönleneceksiniz. Bu sayfadan sizden istenecek bir çeşit bilgiler ile sorgulama işleminizi gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Böylelikle İZGAZ fatura sorgulama işleminizi tamamlayabileceksiniz. Fatura sorgulama sayfasına ait görseller aşağı bölümde yer alır.

 

izgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

Bu bölümdeki “Sözlezme No” ve “E-Posta” bilgilerini doldurmak suretiyle “Giriş” tuşuna basınız. Böylelikle fatura sorgulama işleminizi yapmış olacaksınız. Eğer bu sorgulamayı normal giriş ekranından gerçekleştirebilmek ister iseniz aşağıda bulunan resimde yer bulan düğmeye tıklatarak A tipi üyelik yahut B tipi üyelik seçenekleriyle de sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

izgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

A tipi üyelik ile giriş yapabilmek için;

izgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

B tipi üyelikle giriş yapabilmek için;

izgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

Yukarı kısımda yer bulan görsellerde ki bilgileri doldurmak suretiyle giriş işleminizi gerçekleştirip fatura sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

İZGAZ Fatura Sorgulama Sayfası İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan İzmirgaz fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar