İski fatura sorgulama

İstanbul su ve kanalizasyon idaresi, İstanbul ilinde faaliyet gösteren ve  başlıca gayesi İstanbul’da yaşayan vatandaşlara sağlıklı, ...

İstanbul su ve kanalizasyon idaresi, İstanbul ilinde faaliyet gösteren ve  başlıca gayesi İstanbul’da yaşayan vatandaşlara sağlıklı, temiz içme suyu temin etmek olan bir kuruluştur. Ek olarak atık suların arıtılması gibi bir gayesi da vardır. İstanbul’da su temini ve dağıtımı ile atıksu toplama hizmeti vermektedir. İnternet kullanımının bilinir hale gelmesi hasebiyle kişiler bundan böyle envaiçeşit istek ve şikayetlerini bu platformlarda dile getirebilmektedirler. Bu çerçevede İstanbul su ve kanalizasyon idaresi müşteri hizmetlerini kolaylaştırmak için internet ortamında büyük oranda pratiklikler sağlar. İnternet kullanıcıları İSKİ’nin kurdugu ekip hasebiyle e-tahsilat, e-itiraz, e-çözüm, e-fatura hesapla gibi hizmetlere erişebilecekler. İSKİ’ye internet üstünden kaçak su ihbarı yapabilme imkanına sahipsiniz. İSKİ internet şubesinden borç ödeme, fatura sorgulama, fatura hesaplama, T.C. kimlik tanımlama gibi çok işlem yapılabilir. İSKİ abonelik işlemlerini internet üstünden yapabilme imkanına sahipsiniz. İSKİ’nin hizmetlerinden faydalanmak için İstanbul su ve kanalizasyon idaresi ile sözleşme yaparak su ve atıksu abonesi olunur. İSKİ fatura sorgulamayı internet aracılığı ile yapma pratikliği sağlar. İçme, kullanma suyu ihtiyaçlarının abonelere ulaşıncaya kadar envaiçeşit önlemleri almak ve gereken tesisleri kurmalıdırlar.

İSKİ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

İstanbul su ve kanalizasyon idaresi fatura sorgulaması yapabilmek için aşağı bölümde sizler için verdiğimiz internet linki butonuna tıklayınız. İnternet şubesini bastıktan sonra karşımıza açılan pencerede aşağı bölümde siyah renkle çizilmiş olan fatura sorgulama düğmesine tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında açılan pencerede gereken yerleri doldurduktan sonra giriş düğmesine tıklatıktan sonra fatura sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

iski fatura sorgulama e-sorgulama.com

İSKİ Fatura Sorgulaması Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet İSKİ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi hasebiyle çokca sorgulama işlemimizi yapabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de İstanbul su ve kanalizasyon idaresi fatura bilgileri sorgulama işlemidir. Bu işlem hasebiyle İstanbul’da oturan vatandaşlarımız su borcunu sorgulayabilirler. Bunu yapmak için E-Devlet şifresi almalısınız. E-Devlet şifresini bir PTT şubesinden 2 TL fiyat ödemek suretiyle alabilirsiniz. Şifre anahtarınızı almanız sonrasında makalemizin son kısmında size verilen bağlantı linkine tıklatınız. Açılacak olan sayfada yapılması gereken kimlik doğrulama işlemidir.

iski fatura sorgulama e-sorgulama.com

Bu işlem sonrası T.C. kimlik üzerinde yazan numaranızı ve E-Devlet parolanızı girip sisteme girişinizi gerçekleştiriniz. Daha sonrasında İstanbul su ve kanalizasyon idaresi su fatura sorgulamayı tamamlamış olacaksınız.

iski fatura sorgulama e-sorgulama.com

E-Devlet İSKİ Fatura Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Bedaş borç sorgula adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar