İGDAŞ Abone Durumu Sorgulama

 
İGDAŞ hizmetleri internet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. İGDAŞ Doğalgaz borcunuzu görebilir, Doğalgaz faturanızı hesaplayabilir ve hatta internet hizmetlerine üye olarak faturanızı internet üzerinden ödeme imkanına bile sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıda vereceğimiz sayfada bulunan Online Abonelik linkine tıklamanız ve online abone işlemlerinizi başlatmanızdır.
  •  Abonelik işleminin iptali yoktur. Lütfen Abonelik işlemine başlamadan önce aşağıda belirtilen uyarıları okuyunuz.
  •  Web sitemiz üzerinden yapacağınız abonelik işleminde YapıKredi bankası kartları haricindeki diğer banka kartlarına taksit yapılamamaktadır.
  •  Lütfen oturduğunuz dairenin daha önce İGDAŞ'a abone olup olmadığını kontrol ediniz. Daha önceden abone olunmuş veya dairenizde daha önce doğalgaz kullanılmış ise bu durumda abonelik işlemi yapmamanız gerekmektedir. 
  •  Dairenizde daha önce doğalgaz kullanılmış ise şubelerimizde ikinci sözleşme işlemi yaptırmanız gerekmektedir.

Abonelik durumunuzu sorgulamak için tıklayınız.

İGDAŞ Online Abonelik Sorgulaması

 

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Milli Piyango Sonuçları Sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

#1 ,

şimdi buradan gireceğiz ama igdaş aboneliğimizi iptal edebiliyor muyuz acaba? yani biz taşınıyoruz da doğalgazımızı burdan kapattırmak istiyoruz taşındığımız yerde yeniden abonelik başlatıcaz yeni abone olucaz yani bu konuda bir yardımcı olursanız çok memnun olurum. teşekkürler.


#2 ,

Taşındığımız yerde eski kiracı abonelİği iptal ettirdi biz yeniden abonelik başlatıcaz yeni abone olucaz yani bu konuda bir yardımcı olursanız çok memnun olurum. teşekkürler.


#3 ,

esenlere taşıncam kiracıyım nasıl abone olcm ne gerekli kaç para


#4 ,

ev kiraladık, önce oturan kişiler gazı kapattırmışlar.kendi adımıza igdaşta sözleşmemizi yaptık. ertesi gün açmak için gelmişler fakat evde kimse olmadığından geri dönülmüş. şuan ne yapmalıyız? randevu mu almalıyız acaba??.


#5 ,

sayın igdaş yetkilileri
Satın aldığım dairemi kiraya verdim kiracı kontratla birlikte gidip igdaş a abone oldu ve evde üç ay oturduktan sonra zor bela evi boşalttı ancak anahtarı teslim etmeyip doğalgaz ve diger borçlarını ödedim dediği halde ödememiş iki gün önce öğrendimki doğalgaz borcu gelmi boş eve bu borçt kiracı adına olduğuna göre beni etkliyen bir şey varmıdır sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.


#6 ,

iyigunler siteye dogalgaz hattı cektırmek
istiyoruz fiyatı ne kadar dır birde ilk abone olunca başka
abone olmamıza gerek varmı ilginize teşekur ederim


#7 ,

iyi günler. benim oturduğum daire kiralık fakat ben ikinci sözleşme yaptım.igdaşa abone oldum şimdi faturalarım çok yüksek gelmeye başladı...
acaba bunun nedenini öğrene bilirmiyim...?


Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?