İETT Kayıp Eşya Sorgulama

İETT toplu taşıma araçlarında kaybolan değerli eşyalarınız hakkında bilgi almak ve sorgulama yapmak için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz...

KAYIP EŞYA FORMU DOLDURMA, KAYIP EŞYA SORGULAMA

İETT bünyesinde kullandığınız toplu taşıma araçları içerisinde unuttuğunuz özel ve değerli eşyalarınız için internet üzerinden kayıp eşya formu doldurup ilgili birime gönderebilirsiniz.

Kayıp eşyanız hakkında Cinsi,  Markası/Modeli, Miktarı, Rengi, Deseni, Bir cep telefonu ise Seri veya IMEI numarası, Ölçüleri ve Diğer özellikleri hakkında bilgiler verdikten sonra kayıp eşya sahibi ile ilgili bilgileri de doldurduktan sonra Gönder tuşuna basarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kaybolan eşyanız ile ilgili hangi toplu taşıma çeşidini kullandıysanız (otobüs, metrobüs, tramvay vs.) onu belirtmeyi, ilgili hatta hangi duraktan bindiğinizi, saat kaç civarında binip, kaç civarında indiğinizi ve söz konusu eşyanın saat kaçta kaybolduğunu farkettiğiniz gibi bilgilerin verilmesinin çok önemli olduğunu unutmayın.

iett kayıp eşya sorgulama

İletişim telefon bilginizin cep telefonu veya İstanbul dışı olması halinde telefon ile bilgilendirme işlemi yapılamamaktadır. İETT'de kaybolan eşyanızı sorgulamak için tıklayınız.

İETT Kayıp Eşya Sorgulaması

Lütfen kayıp olan İstanbulkart bildirimleriniz İçin ALO 153 Çağrı Merkezini arayınız. Her ne surette olursa olsun İETT, kayıp olan eşyanızı kesin bulmayı taahhüt etmez. Tüm eşyalarınız, toplu taşıma araçlarına bindiğiniz andan itibaren yolculuk boyunca kendi sorumluluğunuzdadır.

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Kayıp Şahıs, İnsan Sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

#1 evrensel ürüm,

muhtemelen sultanbeyli veya samandıra otobüslerinde unutulmuş 80 x 120 cm boyutlarında büyük bir yagli boya resim bulunmussa lütfen bildiriniz. resim kayip kaydi ile jandarmaya iletilmiştir. resim örneği web sitesi kısmındadır. resim şahsıma aittir.

teşekkürler.


#2 ali ermiş,

Çok ilginç bir sorgulama. Acaba hakkaten ben kaybettiğim bir eşyayı burdan sorgulasam o eşyaya ulaşabilirmiyim? çok merak ediyorum.

hele şimdiki türkiye şartlarında, hele ki istanbulda yaşıyorsak ?


#3 iett çalışanı,

Evrensel Ürüm, dilekçenizi burdan vermiyorsunuz. KONUDA VERİLEN İETT LİNKİNE tıkladığınızda karşınıza form çıkacak, onu dolduru. bu sayfa sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.


#4 emel,

hakkaten şimdi ben bir kere şemsiyemi unutmuştum iett otobüsünün birinde. burdan başvursam cidden ilgilenirler mi merak ediyorum? bir tane kayıp şemsiye için de uğraşmazlar sanırım yaa.


#5 şerafettin,

arkadaşlar ben öğrenci akbilimi ve gözlüğümü kaybettim ve son çare olarak bu formu doldurmayı uygun gördüm lütfen bulan duyan varsa iade etsinler


Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar