Hgs kaçak geçiş sorgulama

Teknoloji her geçen gün bir basamak daha büyüyor diyebiliriz. Bu gelişimin hasebiyle bizler de çokca işlemi rahatlıkla teknolojinin b...

Teknoloji her geçen gün bir basamak daha büyüyor diyebiliriz. Bu gelişimin hasebiyle bizler de çokca işlemi rahatlıkla teknolojinin bize sunduğu nimetler vesilesiyle yapıyoruz diyebiliriz. Bu kolaylıklardan bazıları ise, öğrenme, araştırma, sorgulama ve diğer buna benzer diğer tüm işlemler diyebiliriz. Üstelik bu sorgulamalarımızı internet aracılığı ile bir parolaya ihtiyaç duymadan ve eskisi gibi kamu kurumlarına gitmek zorunda kalarak yapmıyoruz. Çok kolay bir biçimde yapabiliriz. HGS kaçak geçiş sorgulama yapmak için sizlerin tek yapması gerekli olan aşağı bölümde sizler için vermiş bulunduğumuz yönlendirmeleri uygulamaktır. Ek olarak adımların hemen altında da resimlerini bulabilirsiniz. Ek olarak bu sorgulama işlemlerine girmek için gereken linklerde adımların hemen altında mevcuttur. Bu biçimde bu işlemi kolayca yapabiliriz. Bu işlemi yapmamızdaki amaç ise kaçak geçiş ardından yazılan cezayı önceleri öğrenmiş oluruz. Böylelikle bir sürprizle karşılaşmamış oluruz. Yani bu borçların faizlenmesinin önüne geçmiş oluruz. Bu borçlarımızı zamanında ödeme imkanına sahip oluruz. Şimdi bu işlemi nasıl yapacağımıza bakalım. Aşağı bölümdeki yönlendirmeleri inceleyelim .

HGS Kaçak Geçiş Sorgulama İşlemi Nasıl yapılır ?

Hızlı geçiş sistemi kaçak geçiş işlemi için her şeyden önce yapılması gereken aşağıda bulunan link adresine tıklatmaktır.

Daha sonrasında ise açılacak olan web sayfasında öncelikle araç plaka no yazıyoruz ve sonrasında da bizlere verilen güvenlik kodunu yazıyoruz.

 

hgs kaçak geçiş sorgulama e-sorgulama.com

Daha sonrasında ise "sorgula" yazan düğmeye tıklatıyoruz .böylelikle Hızlı geçiş sistemi kaçak geçiş sorgulama işlemini sonlandırmış olduk.

hgs kaçak geçiş sorgulama e-sorgulama.com

HGS Kaçak Geçiş Sorgulama Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan ÇKS Sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

#1 yakup diken,

Sorum İstanbul da araç kiraladım 24.09.17 illaki benim kiraladığım gebze Orhangazi İzmir otoyolu kaçak kulanmışım sabah saat 06.36. Ama ben o saatte rizom tatilköy deydim ne yapmalıyım


Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar