Hgs geçiş ihlali sorgulama

Çabucak Geçiş Sistemi yani Hızlı geçiş sistemi, geçiş ihlali nihayetinde cezai işlem uygulamaktadır. Bu cezayı ise ödemediğiniz halde...

Çabucak Geçiş Sistemi yani Hızlı geçiş sistemi, geçiş ihlali nihayetinde cezai işlem uygulamaktadır. Bu cezayı ise ödemediğiniz halde 11 kat fazlasıyla ödemek zorunda kalmaktasınız. Bu nedenle Hızlı geçiş sistemi geçiş ihlali sorgulama işlemini çokça yapmanızı öneririz. Çabuk Geçiş Sistemi, araçları, üstüne yapıştırılan etiket sayesinde geçişleri kontrol etmektedir. Belli kurallara uyulmaması durumunda de geçiş ücreti ödense bile hatalı çıkış olduğundan dolayı ceza kesilmektedir. Yani yanlış gişeden geçerseniz cezai işlem uygulanmaktadır. Ceza tebliğ tarihi itibariyle 15 günün içerisinde ödeme yapılmış olması durumunda, geçiş ücreti dışında 10 kat idari ceza üstünden %25 indirim hakkından yararlanmak suretiyle ödenebilir. Hızlı geçiş sistemi geçiş ihlali sorgulama işlemi ile ilgili bilgilere makalemizden ulaşabilmektesiniz.

HGS Geçiş İhlali Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hızlı geçiş sistemi geçiş ihlali sorgulaması hayli önemlidir. Geçiş ücretinin çok çok fazlasını ödememek için sorgulama işlemini gerçekleştirmenizi öneririz. Bu vesileyle anlatacağımız tavsiyeleri doğru halde uygulamalısınız. Hepsinden önce konumuzun sonunda sizler ile paylaştığımız bağlantıya tıklayınız. Açılacak web sayfasında sorgulamak istediğiniz aracın plakasını giriniz. Dana sonra resimde gördüğünüz karakterleri doğru biçimde girip "Sorgulama butonuna tıklayabilirsiniz. Nihayetinde Hızlı geçiş sistemi geçiş ihlali sorgulama işlemi bilgilerinize ulaşabilmektesiniz.

 

HGS Geçiş İhlali Sorgulama için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Emekli Sandığı Rapor Sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar