GSS Tescil Sorgulama

Çağımızda bir çok işlemde olduğu gibi GSS tescil sorgulama işlemini de internet aracılığı ile yapabilmektesiniz. Genel Sağlık Sigorta...

Çağımızda bir çok işlemde olduğu gibi GSS tescil sorgulama işlemini de internet aracılığı ile yapabilmektesiniz. Genel Sağlık Sigortası tescil sorgulama işleminizi tek bir yol üstünden gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet sistemi üstünden parolalı olaraktır. Makalenin devamı sonrası bu yolu detaylı olarak anlamış olacaksınız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden GSS Tescil Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Genel Sağlık Sigortası tescil sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi aracılığıyla yapmanız için ilk başta bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer bir E-Devlet şifreniz yoksa her hangi bir Ptt birimine nüfus cüzdanınızla gittikçe 2 TL mukabilinde yalnızca size ait olan E-Devlet şifresini öğrenebilmektesiniz. E-Devlet şifre anahtarınızı öğrendikten sonra aşağı kısımdaki tavsiyeleri sırası ile uygulayarak Genel Sağlık Sigortası tescil sorgulama işleminizi başarı ile tamamlamış olursunuz.

Açılacak web sayfasında bulunabilen "Kimliğimi Şimdi Doğrula düğmesine basarak sisteme girişinizi başlatmalısınız.

Hepsinden önce konumuzun sonrasında sizler ile paylaşılacak olan E-Devlet Genel Sağlık Sigortası tescil sorgulama adı ile bilinen link sayfasına tıklatmalısınız.

gss tescil sorgulama edevlet e-sorgulama.com

Bu bilgileri girmeniz sonrasında "Sisteme Giriş Yap tuşuna tıklamak suretiyle Genel Sağlık Sigortası tescil sorgulama işleminizi bitirebilirsiniz.

 

Yeni açılacak olan internet sayfasında bulunabilen kutucuklardan ilkine T.C. kimlik üzerinde yazan numaranızı ikincisine ise öğrenmiş olduğunuz E-Devlet parolanızı yazınız.

gss tescil sorgulama edevlet e-sorgulama.com

E-Devlet Sistemi Üzerinden GSS Tescil Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan E-devlet ptt gönderi takibi adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar