Gss başvuru

Genel Sağlık Sigortası çerçevesinde sosyal güvencesi olmayan insanlar sağlık hizmetlerinden faydalanabilir. Sosyal güvencesi olmayan ...

Genel Sağlık Sigortası çerçevesinde sosyal güvencesi olmayan insanlar sağlık hizmetlerinden faydalanabilir. Sosyal güvencesi olmayan insanlar Genel sağlık sigortası çerçevesinde olabilmek için GSS başvuru işlemini yapmaları gerekir. Genel Sağlık Sigortası başvuru işleminizde bilgi formu doldurmanız gerekecektir. Genel sağlık sigortası başvuru için forma internet üstünden ulaşabilir, çıktısını alarak formda doldurulması gerekli olan bilgileri öğrenebilmektesiniz.

GSS Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Genel Sağlık Sigortası başvuru işleminiz için Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı'na gitmeniz gerekir. Başvurunuzu bu vakfa yapmanız gerekir. Genel sağlık sigortası başvuru işleminizde gelir testi formunu doldurmanız gerekir. Genel Sağlık Sigortası başvuru işleminizde formda başvuru sahibinin ismi ve soyismi, başvuru sahibinin kimlik bilgileri, başvuru sahibinin eşinin kimlik bilgileri, başvuru sahibinin aile ve diğer bilgileri yer alır. Bu bilgileri doldurduktan sonra sizden bazı soruları da cevaplamanız istenecektir. Örneğin; et ve ürünlerini tüketme sıklığınız nedir gibi.

GSS Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan E-devlet asal sevk başvurusu adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar