Gaznet fatura sorgulama

Enerya 11 şehirde doğalgaz dağıtım ve altyapı faaliyetlerini sürdürmektedir. Enerya, Türkiye’nin Antalya, Aksaray, Aydın, Denizli, Er...

Enerya 11 şehirde doğalgaz dağıtım ve altyapı faaliyetlerini sürdürmektedir. Enerya, Türkiye’nin Antalya, Aksaray, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Karaman, Konya, Nevşehir ve Niğde şehrinin 30 sene süresince gaz dağıtım lisansına sahiptir. Enerya, bir yandan mevcut pazarlardaki konumunu güçlendirirken bir yandan da yeni serbestleşmekte olan komşu ülkelere katkılarını doğalgaz alanında yatırım ve danışmanlık hizmetleri vasıtasıyla sürdürmeyi amaçlamaktadır. Enerya doğal gaz dağıtımında 10 yıldır 11 ilde 800.000’in üstünde aboneye gaz dağıtımını üstlenmektedir.

Konya ilinin doğalgaz dağıtımını üstlenen Gaznet, Enerya bünyesinde çok çevrimiçi hizmet vermektedir. Bu çevrimiçi hizmetler: Binanın önünde doğalgaz var mı, sertifikalı kurumlar, proje durumu, randevu durumu, tahmini fatura hesaplama, fatura görüntüleme ve sözleşmeli fesih işlemleridir. Gaznet fatura sorgulaması yapabilmek için yazımızın son bölümünde paylaşılan linke basınız.

Gaznet Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Gaznet fatura sorgulaması yapabilmek için ilk etapta Enerya resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve Konya ilini seçiniz. Açılan pencerede çevrimiçi işlemler yazısını tıklayabilirsiniz ve fatura görüntüleme düğmesine basınız. Fatura görüntüleme tuşuna bastıktan sonra açılacak web sayfasında sözleşme hesap numarası veyahut sayaç numarası ile sorgulama seçeneklerinden birini seçiniz. Seçtiğiniz seçenekten sonra aşağı kısımda kırmızı renkle belirtilmiş alanları eksik olmadan bir biçimde doldurunuz.

 

gaznet fatura sorgulama e-sorgulama.com

Bütün alanları noksansız bir biçimde doldurduktan sonra güncel veyahut geçmiş dönem doğalgaz fatura bilgilerinize ulaşabilmektesiniz.

GAZNET Fatura Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Aksa fatura sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar