Gümüşhane çoruhgaz doğalgaz fatura sorgulama

Teknoloji çağında yaşamamız nedeniyle hemen bütün sorgulama işlemlerimizi internet aracılığıyla yapabilme imkanına sahibiz. Böylelikl...

Teknoloji çağında yaşamamız nedeniyle hemen bütün sorgulama işlemlerimizi internet aracılığıyla yapabilme imkanına sahibiz. Böylelikle çok kısa sürelerde sorgulama işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Bu yazıdaki konumuz olan Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işlemini de internet ile yapacağız. Diğer bir sorgulama işlemi ise ÇORUHGAZ bayilikleri aracılığıyla veya fatura ödeme noktalarından yapılmış olan sorgulama işlemidir. Lakin bu işlem çokça vaktinizi alacağından internet ile sorgulama işlemini öneriyoruz. Sanal ortamdan yapılmış olan sorgulama işlemleri çok çok az vakit almaktadır. Hem de hem stabil aynı zamanda kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir işlemlerdir.

Şimdi biraz da Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminden bahsetmek istiyorum. ÇORUHGAZ şirketinin hisseleri AKSA doğalgaz firmasına ait olduğundan ötürü doğalgaz faturası sorgulama işlemini de AKSA çevrimiçi işlemler sayfası üstünden yapacağız.

Gümüşhane ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini internet üstünden yapacağımız için hepsinden önce AKSA doğalgaz sayfasına girmemiz gerekir. Bu işlem için sizler için makalenin bitmesinden sonra verilecek olan linke tıklamayınız. Açılacak sorgulama sayfasının örneğine hemen alt kısımda ki görsel aracılığıyla ulaşabilmektesiniz.

gümüşhane çoruhgaz doğalgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

 

Yukarda da görebileceğiniz gibi ilk etapta sorgulama türünüzü seçmeniz gerekir. Abone numarası ile sorgulama seçeneğinde fatura bilgileriniz olan “Abone Referans No” ve “Sözleşme No” bilgilerine ihtiyaç duyacaksınız. Diğer bir sorgulama çeşidi ise TC kimlik numarası ile yapılabilir. Her 2 sorgulama çeşidinde de yer bulan güvenlik kodu bilgisini de doldurup “Gönder” tuşuna basarak Gümüşhane ÇORUHGAZ doğalgaz fatura sorgulama işleminizi tamamlamış olursunuz.

Gümüşhane ÇORUHGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan İstanbul igdaş doğalgaz fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar