Emeklilik talep formu

Emeklilik talep formu emeklilik rüyasıyla yaşayan milyonlarca kişinin, rüyalarına kavuşmalarındaki son adımdır. Üstelik eskiden olduğ...

Emeklilik talep formu emeklilik rüyasıyla yaşayan milyonlarca kişinin, rüyalarına kavuşmalarındaki son adımdır. Üstelik eskiden olduğu gibi dilekçe yazıp, kargolayıp, cevap bekleme zorunlulukları da bulunmuyor. Teknoloji devrinde yaşadığımız şu günlerde evlerinden veya internet bulunabilen bir noktadan, anında, emeklilik talep formunu doldurup, gönderebilirler. Yapmaları gerekli olan her şeyi konumuzun devamında da bulabilirler.

Emeklilik Talep Formu İle Başvuru Süreci

Emeklilik talep formu ile başvuru sürecinizi aşağı bölümde adım adım size anlamış olacaksınız. Fakat internet üstünden erişebilmeniz için bu forma bir E-Devlet şifresine sahip olmanız gerektiğini hatırlatmak zorundayız. Henüz bir E-Devlet şifreniz yok ise yapılması gereken çok basit. Kendinize en yakın Ptt birimine gittikçe, 2 TL karşılığında siz de şifre edinebilirsiniz.

İlk etapta makalemizin sonunda bulunabilen bağlantıya tıklatınız.

Açılacak web sayfasında “Kimliğimi Şimdi Doğrula” bağıntısını kullanınız.

Karşınıza gelen ekrana E-Devlet şifre anahtarınızı ve T.C. kimliğin numarasını giriniz.

“Sisteme Giriş Yap” düğmesini tıklatınız.

Sistem sizi doğruca bu forma yöneltecektir. Emeklilik talep formunu eksik bırakmadan ve doğru halde doldurup, E-Devlet üstünden gönderdiğinizde sizde emeklilik talebinde bulunmuş olacaksınız.

Emeklilik Talep Formu İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki makalemiz olan İşe iade davası hakkında bilinmesi gerekenler adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar