Emeklilik takibi nasıl yapılır?

Emeklilik takip işlemlerini internet ile yapabilmektesiniz. Peki internet aracılığı ile emeklilik takibi nasıl yapılır? İnternet üstü...

Emeklilik takip işlemlerini internet ile yapabilmektesiniz. Peki internet aracılığı ile emeklilik takibi nasıl yapılır? İnternet üstünden emeklilik evrak takibi işlemleri Emekli Sandığı için E-Devlet üstünden yapılabilir. E-Devlet üstünden yapılmış olan işlemlerde şifre istenmektedir. Şifresiz E-Devlet üstünden işlem yapamazsınız. Hepsinden önce yapılması gereken şifre edinmektir. Şifre anahtarınızı Ptt noktalarından 2 TL mukabilinde alabilirsiniz.

4C Emeklilik Takibi Nasıl Yapılır?

Şifre anahtarınızı de aldıysanız öncelikle yapılması gerekli olan yazımızın sonunda verilen ilgili bağlantıya basmak olabilecektir  Linke tıklama işleminizden sonra açılacak sayfada kimliğimi şimdi doğrula tuşuna tıklayabilirsiniz. Kimliğinizi doğrulamak için sizden TC kimlik numaranız E-Devlet şifreniz istenecektir. İkisini de girmeniz sonrasında sorgulama düğmesine tıklatınız. Açılacak sayfa içerisinden emeklilik takibi işleminizi gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz.

4C Emeklilik Takibi İçin TIKLAYINIZ!

SGK Üzerinden Emeklilik Takibi Nasıl Yapılır?

Sosyal Güvenlik Kurumu web sitesi üstünden işlem yapabilmek için hepsinden önce yazımızın son bölümünde verilen bağlantıya tıklayabilirsiniz. Açılacak web sayfasında sizden TC kimlik numaranız ve evrak kayıt yılınız istenecektir. Buradan evrak takibinizi gerçekleştirirsiniz.

SGK Emeklilik Takibi İçin TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan E-devlet tüvturk muayene randevu kayıt adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar