Emeklilik günüm ne zaman?

Emeklilik günü hesaplama işlemi internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Emeklilik günü hesaplama işlemi ile SGK‘ ya bağlı kimse...

Emeklilik günü hesaplama işlemi internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Emeklilik günü hesaplama işlemi ile SGK‘ ya bağlı kimseler emeklilik tarihlerini öğrenebilmektedirler. Şimdi sizler için emeklilik günü hesaplama işlemi her bir kurum için ayrı ayrı nasıl yapılmaktadır bu konuyu anlamış olacaksınız.

4A Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi

4A sigortalıları diğer bir adı ile SSK‘ lı kimseler için emeklilik günü hesaplama işlemi için hepsinden önce aşağı bölümde vermiş bulunduğumuz linke basınız. Linke bastıktan sonra açılacak web sayfasında cinsiyetinizi ve malüliyetiniz var ise giriniz. Sonrasında doğum tarihinizi, erken yaşlanma durumunuzu ve hizmete başlama tarihinizi giriniz. Bu bilgileri girmeniz sonrasında SSK prim ödeme gün sayınızı ve diğer sandıklara ait gün sayınızı giriniz. Nihayetinde da Gönder düğmesine tıklatarak işleminizi bitirebilirsiniz.

4A Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

4B Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi

BAĞ-KUR' a bağlı kişiler gün hesaplama işlemi için de aşağı bölümde verdiğimiz linke basınız. Sonrasında emeklilik çeşidi, cinsiyet ve doğum tarihi bilgilerinizi giriniz. Daha sonrasında malüliyet durumunuzu var ise derecesini, erken yaşlanma durumunuzu ve bakıma muhtaç çocuğunuz var ise bu bilgileri giriniz. Bu şekilde özel hal bilgilerinizi girmeniz sonrasında yurtdışı borçlanması ile emekli olup olmama seçeneğini işaretleyiniz. Nihayetinde da Tamam düğmesine basarak emeklilik günü hesaplama işleminizi gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz.

 

4B Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

4C Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi

Emekli Sandığı gün hesaplama işlemi için öncelikle makalemizin sonunda verdiğimiz bağlantıya basmanız gerekir. Açılacak olan internet sayfasında doğum tarihinizi ve cinsiyetinizi giriniz. Daha sonra 4C hizmetlerinizin başlangıç ve bitiş tarihlerini giriniz. Görevden ayrılıp tekrar işe başladıysanız Ekle tuşunu kullanmak suretiyle bunları belirtiniz. 4A ve 4B hizmetleriniz var ise bunları da belirterek işleminizi sonlandırabilirsiniz.

4C Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Radar Ceza Sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar