Emekli sandığı provizyon sorgulama

Günümüz teknolojisi ile beraber bir çok işleminizi internet üstünden kolay ve hızlı biçimde yapabilirsiniz. Emekli Sandığı provizyon ...

Günümüz teknolojisi ile beraber bir çok işleminizi internet üstünden kolay ve hızlı biçimde yapabilirsiniz. Emekli Sandığı provizyon sorgulama işlemi de bunlardan biridir. Provizyon sorgulama işlemi ile çalışan ya da emekli kimselerin, yakınındakileri ve kendileri için sağlık hizmetlerinden yararlanması yahut yararlanmaması durumlarını kontrol edebilirsiniz. Emekli Sandığı provizyonu sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve sorgulama yapacağınız resmi bir sitenin adresini konumuzda bulabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Provizyon Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet üstünden Emekli Sandığı provizyonu sorgulama işlemini yapabilmeniz için iki şeye ihtiyacınız vardır. Bunlardan biri T.C. kimlik numaranız diğeri ise E-Devlet şifrenizdir. Eğer E-Devlet şifresine sahip değil iseniz E-Devlet parolanızı almak için en yakın merkez Ptt bürosuna nüfus cüzdanınız ile beraber gidip şifre alma başvurusunda bulunup, 2 TL işlem fiyatı bedelinde E-Devlet parolanızı kapalı bir zarf içerisinde teslim alabilirsiniz. E-Devlet parolanızı E-Devlet resmi sitesi aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz birçok işlemde kullanabilmektesiniz. E-Devlet şifreniz yoksa bu site üstündeki işlemlerden alelade birini gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı provizyon sorgulama işlemini yapmak için öncelikle makale sonunda bulunabilen bağlantıya tıklatınız. Açılan web sayfasında bulunabilen "Kimliğimi Şimdi Doğrula" seçeneğine tıklamalısınız.

 

emekli sandığı provizyon sorgulama e-sorgulama.com

Önünüze çıkacak platformdaki kimlik doğrulama işlemini T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile yapmanız gerekir. T.C. kimlik üzerinde yazan numaranızı ve E-Devlet parolanızı gerekli olan yerlere doğru ve noksansız bir biçimde yazdığınızda aşağı kısımda bulunabilen "Sisteme Giriş Yap" seçeneğine tıklayıp sisteme giriş yapınız.

emekli sandığı provizyon sorgulama e-sorgulama.com

Sisteme girişiniz gerçekleştiğinde E-Devlet üstünden Emekli Sandığı provizyon sorgulama prosedürünüz gerçekleşmiş olabilecektir.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Provizyon Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Sgk hitap hizmet takibi adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar