E-devlet ubak belgesi sorgulama

Son teknoloji ile kamu kurumları ile ilgili işlemlerinizi internet aracılığı ile çabukça ve kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Kamu ku...

Son teknoloji ile kamu kurumları ile ilgili işlemlerinizi internet aracılığı ile çabukça ve kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Kamu kurumlarına gitmeden oturduğunuz yerden, sorgulama yapmak ve işlem yapmak için E-Devlet sistemini kullanabilmektesiniz. E-Devlet sisteminin sunduğu bir çok sorgulama işlemi bulunur. E-Devlet sisteminin sorgulama hizmetlerinden biri de E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemidir. E-Devlet UBAK belgesi sorgulama yapmak suretiyle, işlem yapmaya yetkili olduğunuz firmanın sahip olduğu UBAK evraklarını, durumlarını var ise ödeme bilgilerini sorgulayabilir ve ayrıntılı ödeme çıktısına ulaşabilmektesiniz. E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve yapıyor olmanız gerekenleri konumuzda bulabilirsiniz.

E-Devlet UBAK Belgesi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi aracılığıyla gerçekleştirilmiş olan E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemi için ilk başta bir E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın Ptt bürosuna gittikçe kimliğiniz ile beraber başvuru yapabilme imkanına sahipsiniz. Başvuru sonucu 2 TL ücret bedelinde E-Devlet parolanızı alabilirsiniz.

Parolanızı almanız sonrasında konumuzun sonunda sizler için paylaştığımız E-Devlet UBAK belgesi sorgulama bağlantısına tıklayınız. Açılacak olan internet sayfasında "Kimliğimi Şimdi Doğrula tuşuna tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifre anahtarınızı girerek sisteme giriş yapınız. Sisteme giriş bitirdikten sonra önünüze çıkan yazıda "Vergi No/T.C Kimlik No" kısmını doğru halde doldurmak suretiyle "Sorgulama butonuna tıklayabilirsiniz. Bütün bu işlemleri doğru halde yaptığınız zaman E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemini sonlandırmış ve sorgulama bilgileriniz ulaşmış olacaksınız.

 

E-Devlet UBAK Belgesi Sorgulama için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan E-devlet 4b tescil kaydı adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar