E-devlet tersaneler için lojistik seferberlik sorgulama

Günümüz teknolojisi vesilesiyle yalnızca kamu kurumlarında gerçekleştirebildiğimiz işlemler, internet aracılığı ile kolay ve hızlı bi...

Günümüz teknolojisi vesilesiyle yalnızca kamu kurumlarında gerçekleştirebildiğimiz işlemler, internet aracılığı ile kolay ve hızlı biçimde yapılabilir. İnternet aracılığı ile her çeşit sorgulama işlemini ve diğer işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu kolaylıkları sağlayan E-Devlet sistemidir. E-Devlet sisteminin sağladığı sorgulama hizmetlerinden biri de E-Devlet tersaneler için lojistik seferberlik sorgulama işlemidir. E-Devlet tersaneler için lojistik seferberlik sorgulama işlemi vesilesiyle tersanelerin sefer yükümlülüğü bulunup bulunmadığını öğrenebilmektesiniz. E-Devlet tersaneler için lojistik seferberlik sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve sorgulama işlemini yapabilmeniz için yapıyor olmanız gerekenleri makalemizde bulabileceksiniz.

E-Devlet Tersaneler için Lojistik Seferberlik Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet tersaneler için lojistik seferberlik sorgulama işlemini yapabilmeniz için her şeyden önce bir E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın Ptt bürosuna gittikçe kimliğiniz ile beraber başvuru yapabilme imkanına sahipsiniz. Başvuru sonucu 2 TL fiyat bedelinde parolanızı alabilirsiniz. E-Devlet şifre anahtarınızı almanız sonrasında E-Devlet tersaneler için lojistik seferberlik sorgulama linkine tıklatınız. Açılacak sayfada "Kimliğimi Şimdi Doğrula tuşuna tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında T.C kimlik no nuzu ve E-Devlet şifre anahtarınızı yazınız ve sisteme giriş yapınız. Sisteme giriş yapınca karşınıza çıkan sorgulama sayfasında "Kurum Vergi No" ve "Belge No" bölümlerini doğru halde doldurmak suretiyle "Sorgulama butonuna tıklatınız. Bütün bu işlemleri doğru halde gerçekleştirdiğiniz zaman E-Devlet tersaneler için lojistik seferberlik sorgulama işlemini bitirmiş ve tersaneler ile ilgili bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

 

E-Devlet Tersaneler için Lojistik Seferberlik Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan SGK Giriş Zamanı Sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar