E-devlet tedavi bilgileri sorgulama

E-Devlet sistemi aracılığıyla hesaplama ve sorgulama gibi bir çok işlemimizi yapabiliyoruz. Yalnızca tek bir şifre ile bütün işlemler...

E-Devlet sistemi aracılığıyla hesaplama ve sorgulama gibi bir çok işlemimizi yapabiliyoruz. Yalnızca tek bir şifre ile bütün işlemlerimizi internet ile yapmak bize ciddi miktarda zaman tasarrufu sağlar. E-Devlet tedavi bilgileri sorgulama işlemi de internet ile çok kolay bir biçimde yapılabilir. Şimdi sizler için E-Devlet tedavi bilgileri sorgulama prosedürünün nasıl yapıldığını anlatalım.

E-Devlet Tedavi Bilgileri Sorgulama İşlemi

E-Devlet tedavi bilgileri sorgulama işlemi için her şeyden önce bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa bir Ptt ofisine kimliğiniz ile beraber gittikçe başvuruda bulunmanız gerekmektedir. PTT' ye yapmış olduğunuz bu müracaat işleminin nihayetinde 2 TL işlem ücreti ödemek suretiyle E-Devlet şifre anahtarınızı temin edebilirsiniz. Parolanızı almanız sonrasında E-Devlet sistemi üstündeki bütün uygulamaları pratik olarak kullanabilmektesiniz. Parolanızı bu biçimde temin ettikten sonra yazımızın sonunda vermiş bulunduğumuz bağlantıya tıklatınız. Açılacak olan web sayfasında her şeyden önce Kimliğimi Şimdi Doğrula düğmesine tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında T.C kimlik no nuzu ve almış olduğunuz E-Devlet şifre anahtarınızı giriniz. Nihayetinde da sisteme giriş yap tuşuna tıklayabilirsiniz. böylelikle E-Devlet tedavi bilgileri sorgulama işleminizi gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz.

E-Devlet Tedavi Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan E-Devlet SSK Sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar