E-devlet tüvturk muayene randevu kayıt

Araç sahibi iseniz taşıtınızın trafikte bulunması için belli bir zaman kapsamında aracınızı muayene ettirmek zorundasınız. Eğer taşıt...

Araç sahibi iseniz taşıtınızın trafikte bulunması için belli bir zaman kapsamında aracınızı muayene ettirmek zorundasınız. Eğer taşıtınızın muayenesi yoksa taşıtınızın trafikte bulunması mümkün değilidir. Aracınız hakkında muayene işlemleri içinse açılmış olan kurumun adı TÜVTURK kurumudur. Bu kurum üstünden araç muayene işlemleriniz gerçekleştirirsiniz. İşte E-Devlet sistemi bu noktada size yardım eder. E- Devlet sistemi içinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yer bulan E-Devlet TÜVTURK muayene randevu kayıt işlemi ile beraber muayene tarihi gelmiş olan aracınız için randevu alabilirsiniz.

E-Devlet TÜVTURK Muayene Randevu Kayıt Nasıl Yapılır?

E-Devlet TÜVTURK muayene randevu kayıt için makalemizin son bölümünde yer alacak olan linke basınız. Daha sonrasında sizden kimlik bilgisi ve şifre işlemleri talep edilecektir. Şifreniz yoksa E-Devlet şifresi, mobil imza veya elektronik imzadan birini almanız gerekir. Bunlardan yalnızca birisine sahip iseniz sistem üzerinden E-Devlet TÜVTURK muayene randevu kayıt işlemini yapabilme imkanına sahipsiniz.

E-Devlet TÜVTURK Muayene Randevu Kayıt İçin TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan E-devlet çağrı merkezi başvuru sonucu sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar