E-devlet tüvturk muayene randevu iptal

E-Devlet sistemi ile işlemlerinizi, internet ile kolay ve hızlı biçimde yapabilirsiniz. E-Devlet sisteminin sağladığı hizmetler haseb...

E-Devlet sistemi ile işlemlerinizi, internet ile kolay ve hızlı biçimde yapabilirsiniz. E-Devlet sisteminin sağladığı hizmetler hasebiyle bir çok işleminizi oturduğunuz yerden yapabilme imkanına sahipsiniz. E-Devlet sisteminin hizmetlerinden biri de E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işlemidir. Bu işlem ile aracınızı muayene ettirmek için almış olduğunuz randevuyu iptal edebilirsiniz. Lakin 3 defa iptal edilen randevu olduğu zaman o sene içerisinde başka randevu alamazsınız. Ek olarak 3 defa almış olduğunuz randevuya gelmezseniz de o sene içerisinde başka randevu alamazsınız. E-Devlet TÜVTURk muayene randevu iptal işlemi ile ilgili bilgileri ve yapıyor olmanız gerekenleri makalemizde bulabileceksiniz.

E-Devlet TÜVTURK Muayene Randevu İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi aracılığıyla gerçekleştirilmiş olan E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işlemi için hepsinden önce E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa, size en yakın Ptt birimine gittikçe kimliğini ile müracaat yapabilme imkanına sahipsiniz. Başvurunuz sonucu 2 TL ücret bedelinde E-Devlet parolanızı alabilirsiniz. Şifre anahtarınızı almanız sonrasında konumuzun sonunda sizler ile paylaşılan linke basınız. Açılacak olan internet sayfasında "Kimliğimi Şimdi Doğrula tuşuna tıklatınız. Daha sonrasında T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle sisteme giriş yapınız.

 

Sisteme giriş yapınca önünüze gelen yazıda plaka numarasını girerek, almış olduğunuz randevuların listesini görebilirsiniz. E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işleminin gerçekleşebilmesi için iptal işlemi, en son, randevu gününden 1 gün önce yapılmalıdır. Randevu listenize ulaştıktan sonra E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işlemini yapabilirsiniz.

E-Devlet TÜVTURK Muayene Randevu İptal İşlemi için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan Ogs geçiş ihlali sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar